2015-3 bilanço kar-zarar rakamları (2)

2015-3 bilanço kar-zarar rakamları (2)

Hisse senetleri borsada işlem gören hisselerin 2015-3 bilanço dönemine ait kar-zarar rakamları açıklandı

A+A-

Hisse senetleri borsada işlem gören hisselerin 2015-3 bilanço dönemine ait kar-zarar rakamları açıklandı. Şirketler tarafından mali tablolar KAP'a bildirildikçe tablolar güncellenecektir

 

2015-3 BİLANÇO AÇIKLAMA SON TARİHLERİ 

 

A-C ARASI HİSSE SENETLERİD-I ARASI HİSSE SENETLERİJ-R ARASI HİSSE SENETLERİS-Z ARASI HİSSE SENETLERİ

 

HisseNet KarNet Kar
 (2015/03)(Kaydırılmış Yıllık)
DAGHL-122,464627,121
DAGI268,3469,566,001
DARDL-12,194,688-24,459,071
DENCM519,2481,972,348
DENIZ187,443,000563,513,000
DERIM1,579,5573,154,053
DESA-943,1535,274,537
DESPC4,267,4339,904,300
DEVA16,418,70324,078,149
DGATE5,049,79413,290,002
DGGYO9,577,13756,826,452
DGKLB-14,946,098-20,046,940
DGZTE18,220,38051,530,496
DIRIT-880,806-2,400,690
DITAS682,1505,370,760
DMSAS883,3113,068,282
DOAS132,210,000357,362,000
DOBUR3,024,52110,349,663
DOGUB-450,067-1,631,158
DOHOL-42,875,000-206,599,000
DURDO-2,108,270188,363
DYOBY-1,750,62816,534,819
DZGYO1,571,4035,839,349
ECBYO-1,605,1865,332,170
ECILC32,318,000-20,649,000
ECZYT9,097,19233,336,714
EDIP-1,232,05040,511,733
EGCYH-13,597,05415,947,128
EGCYO-94,4847,138,428
EGEEN24,818,65567,460,302
EGGUB-9,110,456-2,137,814
EGLYO-912,228-8,940,147
EGPRO4,117,32327,529,580
EGSER11,155,42539,569,619
EKGYO138,257,000708,900,000
EKIZ-747,034-86,756
EMKEL-2,114,757-1,188,652
EMNIS-3,000,423-9,078,394
ENKAI424,570,0001,506,696,000
EPLAS89,397-568,450
ERBOS5,760,27523,035,400
EREGL337,450,0001,506,488,000
ERSU-1,334,177-2,399,359
ESCOM-492,4883,297,650
ESEMS-2,445,833-6,316,653
ETYAT119,884-469,337
EUHOL-304,557-7,460,202
EUKYO17,622-813,955
EUYO62,857-532,537
FENIS-2,239,84230,465,050
FFKRL12,706,00048,962,000
FINBN282,987,0001,031,448,000
FLAP3,535,7095,601,910
FMIZP2,610,5488,676,415
FONFK2,558,0008,116,000
FRIGO-1,615,986-2,514,979
FROTO232,181,474624,513,921
GARAN784,771,0003,224,689,000
GARFA5,973,00022,895,000
GDKGS285,005438,862
GEDIK5,015,95912,367,880
GEDIZ-108,719-452,696
GEDZA464,2031,577,556
GENTS-599,1284,934,847
GEREL4,201,1759,844,361
GLBMD811,129-325,199
GLRYH2,260,5576,553,140
GLYHO-28,159,832-74,293,901
GOLTS16,649,97349,298,558
GOODY24,263,36044,432,129
GOZDE-42,270,06235,021,859
GRNYO11,4321,705,059
GSDDE-6,669,000-13,570,000
GSDHO-7,516,000-15,969,000
GUBRF32,819,398224,193,256
GUSGR-52,484,331-49,098,584
GYHOL636,479538,910
HALKB583,594,0002,258,981,000
HATEK-363,6912,638,468
HDFGS5,878,9536,303,955
HEKTS12,861,03921,324,518
HLGYO10,470,35662,321,393
HURGZ6,171,976-137,896,554
HZNDR540,6663,618,259
IDGYO-94,515-327,395
IEYHO-6,566,495-2,393,442
IHEVA8,117,97920,005,027
IHGZT-1,730,60342,759,260
IHLAS-29,949,793-71,169,646
IHMAD45,098824,260
IHYAY-6,317,02017,618,664
INDES10,604,79729,824,563
INFO635,6841,806,125
INTEM1,419,8242,021,180
IPEKE14,689,00067,349,000
ISATR912,151,0003,479,203,000
ISBTR912,151,0003,479,203,000
ISCTR912,151,0003,479,203,000
ISFIN23,711,00080,819,000
ISGSY1,194,61513,480,520
ISGYO5,789,86374,259,603
ISMEN12,338,85771,564,107
ISYAT1,178,75025,244,541
ITTFH631,5021,349,913
IZMDC-106,308,618-134,134,542
IZOCM4,943,74328,713,093

 

A-C ARASI HİSSE SENETLERİD-I ARASI HİSSE SENETLERİJ-R ARASI HİSSE SENETLERİS-Z ARASI HİSSE SENETLERİ
Bu haber toplam 1586 defa okunmuştur

YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar; inançlara saldırı içeren ve doğru imla kuralları ile yazılmamış,ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.