2015-3 bilanço kar-zarar rakamları (3)

2015-3 bilanço kar-zarar rakamları (3)

Hisse senetleri borsada işlem gören hisselerin 2015-3 bilanço dönemine ait kar-zarar rakamları açıklandı

A+A-

Hisse senetleri borsada işlem gören hisselerin 2015-3 bilanço dönemine ait kar-zarar rakamları açıklandı. Şirketler tarafından mali tablolar KAP'a bildirildikçe tablolar güncellenecektir

 

2015-3 BİLANÇO AÇIKLAMA SON TARİHLERİ 

 

A-C ARASI HİSSE SENETLERİD-I ARASI HİSSE SENETLERİJ-R ARASI HİSSE SENETLERİS-Z ARASI HİSSE SENETLERİ

 

 

HisseNet KarNet Kar
 (2015/03)(Kaydırılmış Yıllık)
JANTS3,645,46829,250,093
KAPLM-1,932,724-4,117,968
KAREL-5,142,3804,396,276
KARSN-18,101,718-94,707,937
KARTN-7,474,5751,688,575
KATMR1,441,16111,287,779
KCHOL459,206,0002,607,248,000
KENT5,919,68640,357,849
KERVN-6,264,634-4,035,047
KERVT-32,075,209-41,594,345
KIPA-574,405,000-574,405,000
KLGYO-36,124,351-33,886,015
KLMSN12,179,51620,074,365
KLNMA15,305,00050,937,000
KNFRT1,857,6128,428,101
KOMHL-4,389,546-22,236,265
KONYA3,478,69555,060,162
KORDS10,674,79756,662,898
KOZAA27,292,000113,272,000
KOZAL97,004,000446,387,000
KPHOL29,19681,087
KRATL6,486,8274,691,885
KRDMA-87,695,381140,904,066
KRDMB-87,695,381140,904,066
KRDMD-87,695,381140,904,066
KRGYO77,165137,289
KRONT1,062,4293,318,153
KRSAN-1,828,470-10,900,429
KRSTL284,794525,079
KRTEK-1,182,967-11,186,212
KUTPO5,318,92316,913,808
KUYAS74,396-2,031,451
LIDFA695,8897,402,529
LINK382,756657,238
LOGO10,382,49531,851,231
LUKSK446,0954,352,004
MAALT865,9383,228,092
MAKTK-6,888,959-15,578,037
MANGO-873,362-19,263,728
MCTAS343,8891,932,803
MEMSA-467,670-19,264,247
MEPET-2,359,2665,531,914
MERKO-802,904504,607
METAL95,31953,557
METRO-116,212,72182,360,821
METUR19,855,20115,639,380
MGROS7,878,000167,628,000
MIPAZ-284,604-281,417
MMCAS1,388,220854,189
MNDRS-23,267,178-12,584,526
MRDIN4,446,27451,567,710
MRSHL-3,958,9751,699,577
MRTGG-238,612-2,426,666
MUTGG-378,5344,708,741
MZHLD29,431-570,802
NETAS4,775,03023,004,651
NIBAS1,185,7894,140,327
NTHOL-38,752,301-9,905,379
NTTUR-2,225,667216,121,493
NUGYO-18,194,007-49,750,215
NUHCM24,512,140171,099,039
ODAS295,56634,594,191
OLMIP-7,208,5914,215,988
ORGE2,010,2664,694,097
OSMEN1,019,0524,205,766
OSTIM667,1344,994,312
OTKAR-2,220,86561,404,644
OYAYO-520,325289,366
OYLUM-134,36564,998
OZBAL-4,584,775-15,271,207
OZGYO14,698,40755,156,213
OZKGY-16,073,052206,627,913
PAGYO11,760,01583,486,818
PARSN1,190,64218,582,229
PEGYO-782,788256,902
PENGD659,073-9,969,408
PETKM49,640,04918,783,234
PETUN13,911,66449,166,425
PGSUS-74,286,318171,608,307
PIMAS1,351,384-11,243,156
PINSU-416,1444,356,269
PKART59,004255,324
PKENT-2,575,635-1,233,276
PNSUT23,252,36688,748,002
POLHO-3,751,86129,661,111
PRKAB-1,076,15110,477,979
PRKME3,239,0246,911,571
PRZMA-167,9201,658,304
PSDTC507,6961,609,576
RAYSG-6,463,670-7,250,312
RHEAG-1,238,271-4,341,142
ROYAL7,430,31724,654,075
RTALB2,089,7005,236,567
RYGYO-17,883,153-15,306,668
RYSAS-14,846,744474,730

 

 

A-C ARASI HİSSE SENETLERİD-I ARASI HİSSE SENETLERİJ-R ARASI HİSSE SENETLERİS-Z ARASI HİSSE SENETLERİ
Bu haber toplam 1808 defa okunmuştur

YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar; inançlara saldırı içeren ve doğru imla kuralları ile yazılmamış,ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.