2015-3 bilanço kar-zarar rakamları (4)

2015-3 bilanço kar-zarar rakamları (4)

Hisse senetleri borsada işlem gören hisselerin 2015-3 bilanço dönemine ait kar-zarar rakamları açıklandı

A+A-

Hisse senetleri borsada işlem gören hisselerin 2015-3 bilanço dönemine ait kar-zarar rakamları açıklandı. Şirketler tarafından mali tablolar KAP'a bildirildikçe tablolar güncellenecektir

 

2015-3 BİLANÇO AÇIKLAMA SON TARİHLERİ 

 

A-C ARASI HİSSE SENETLERİD-I ARASI HİSSE SENETLERİJ-R ARASI HİSSE SENETLERİS-Z ARASI HİSSE SENETLERİ

 

HisseNet KarNet Kar
 (2015/03)(Kaydırılmış Yıllık)
SAHOL648,478,0002,307,576,000
SAMAT-154,778-1,352,173
SANEL209,4412,609,445
SANFM-3,205,246-3,050,673
SANKO6,481,85716,043,561
SARKY10,763,08125,987,764
SASA13,555,00067,226,000
SAYAS-89,3364,650,337
SEKFK1,731,0005,900,000
SELEC46,694,396162,833,316
SERVE57,830-109,532
SILVR-574,9037,867,827
SISE150,806,708431,164,204
SKBNK29,270,000237,828,000
SKTAS-3,663,563-45,610,618
SNGYO-1,232,12783,205,380
SNKRN-682,7542,329,401
SNPAM3,664,1127,165,717
SODA94,287,437394,636,114
SONME1,529,6295,777,361
SRVGY-96,67131,028,602
TARAF506,4011,049,306
TATGD16,601,968163,946,346
TAVHL84,904,000657,464,000
TBORG38,472,000139,599,000
TCELL141,563,0001,647,849,000
TCHOL43,816701,937
TEKST-5,620,000-2,495,000
TEKTU-3,078,510100,436
TGSAS159,4312,181,270
THYAO373,274,9402,418,874,659
TIRE262,7766,400,562
TKFEN84,007,000-2,466,000
TKNSA-10,297,000-26,490,000
TMPOL510,7472,297,555
TMSN8,782,98331,202,231
TOASO205,492,000645,728,000
TRCAS-18,950,715-54,762,798
TRGYO-154,449,000883,980,000
TRKCM42,373,891292,969,053
TSGYO-5,126,989-1,813,663
TSKB94,176,000369,757,000
TTKOM26,716,0001,650,165,000
TTRAK44,095,127235,751,012
TUCLK-495,6321,051,135
TUDDF3,259,0167,593,970
TUKAS1,936,997-31,314,977
TUPRS275,160,0001,222,914,000
ULAS-2,319,248-2,549,288
ULKER36,776,867197,154,882
ULUSE2,103,59429,498,224
ULUUN-3,380,7036,837,020
UNYEC4,736,98957,293,923
USAK735,2443,619,856
USAS-2,860,088-2,405,060
UTPYA-8,335,242-3,230,141
UYUM-2,340,344-854,824
VAKBN434,627,0001,814,286,000
VAKFN3,952,000-154,000
VAKKO-7,858,213-10,611,598
VERUS6,694,2157,777,577
VESBE601,00090,007,000
VESTL-74,164,000-25,583,000
VKFYO-267,685-61,792
VKGYO7,108,85127,922,128
VKING-3,486,271-8,026,860
YAPRK529,651747,338
YATAS1,171,29010,480,683
YAZIC-13,130,000-68,606,000
YESIL-883,084-847,477
YGGYO28,253,725112,462,615
YGYO-7,960,652-33,272,195
YKBNK521,865,0001,879,851,000
YKGYO2,590,30837,154,216
YUNSA4,003,54729,707,862
YYAPI-11,950,666-24,301,679
ZOREN-135,545,000-272,667,000

 

A-C ARASI HİSSE SENETLERİD-I ARASI HİSSE SENETLERİJ-R ARASI HİSSE SENETLERİS-Z ARASI HİSSE SENETLERİ
Bu haber toplam 1875 defa okunmuştur

YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar; inançlara saldırı içeren ve doğru imla kuralları ile yazılmamış,ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.