2015-3 bilanço kar-zarar rakamları

2015-3 bilanço kar-zarar rakamları

Hisse senetleri borsada işlem gören hisselerin 2015-3 bilanço dönemine ait kar-zarar rakamları açıklandı

A+A-

Hisse senetleri borsada işlem gören hisselerin 2015-3 bilanço dönemine ait kar-zarar rakamları açıklandı. Şirketler tarafından mali tablolar KAP'a bildirildikçe tablolar güncellenecektir

 

2015-3 BİLANÇO AÇIKLAMA SON TARİHLERİ 

 

A-C ARASI HİSSE SENETLERİD-I ARASI HİSSE SENETLERİJ-R ARASI HİSSE SENETLERİS-Z ARASI HİSSE SENETLERİ

 

HisseNet KarNet Kar
 (2015/03)(Kaydırılmış Yıllık)
ACSEL-303,169-272,692
ADANA33,489,273145,557,740
ADBGR33,489,273145,557,740
ADEL12,071,31531,913,307
ADESE1,518,03819,744,412
ADNAC33,489,273145,557,740
AEFES-211,958,000-624,554,000
AFYON-32,16812,375,279
AGYO3,987,22510,094,171
AKBNK731,801,0003,240,016,000
AKCNS67,299,226247,854,484
AKENR-174,041,905-405,671,748
AKFEN-80,168,000-67,223,000
AKFGY547,55713,561,854
AKGRT-140,217,514-127,515,044
AKGUV3,605,57013,671,591
AKMGY17,888,08266,827,682
AKPAZ1,623,665-2,840,034
AKSA49,862,000176,894,000
AKSEL-140,878881,087
AKSEN-96,278,511-47,324,665
AKSGY-17,058,35349,650,121
AKSUE3,582,0362,741,387
ALARK10,541,42321,605,611
ALBRK63,732,000254,785,000
ALCAR7,782,07127,139,501
ALCTL-622,4854,104,212
ALGYO25,846,25498,973,632
ALKA4,433,656-4,682,748
ALKIM4,481,93514,765,022
ALNTF9,652,000134,038,000
ALYAG-2,060,228-3,387,102
ANACM76,852,093184,687,682
ANELE1,090,75910,559,623
ANELT1,257,2125,551,731
ANHYT34,042,148108,762,794
ANSA-684,130-1,839,941
ANSGR23,526,97274,771,369
ARBUL644,433-264,415
ARCLK141,532,000627,455,000
ARENA896,08817,182,040
ARMDA3,361,14413,108,596
ARSAN5,231,39647,244,128
ARTI-78,9848,498,080
ASELS-40,191,297252,218,061
ASLAN10,166,31765,677,590
ASUZU1,660,53727,716,007
ATAGY-309,614561,755
ATEKS2,184,70191,641,690
ATLAS882,7941,113,560
ATPET-1,675-895,489
ATSYH-147,579-4,170,362
AVGYO-2,500,170-720,537
AVISA16,806,56051,261,067
AVIVA-14,653,316-99,299,031
AVOD-1,594,789-977,710
AVTUR583,1082,968,734
AYCES-2,905,536-1,322,907
AYEN6,546,71042,584,991
AYGAZ53,268,000187,455,000
BAGFS16,118,63622,858,277
BAKAB-358,5364,172,433
BFREN1,958,9137,961,367
BIMAS123,486,000411,013,000
BISAS-884,544-3,507,228
BIZIM341,1036,446,226
BLCYT473,3476,079,440
BMEKS2,536,78115,559,361
BOLUC18,760,342101,133,462
BOSSA-8,460,580-12,102,755
BOYNR-24,868,381610,163
BOYP-209,759,052-332,581,047
BRISA28,091,350164,837,083
BRKO-106,129-7,228,004
BRKSN401,1511,640,761
BRMEN-2,075,944-4,449,194
BRSAN-10,901,18121,969,849
BRYAT19,452,02445,169,473
BSOKE9,130,73430,053,425
BTCIM20,959,28774,029,146
BUCIM5,085,66143,219,463
BURCE-137,108640,288
BURVA-118,395-574,563
CARFA112,748,539209,518,207
CARFB112,748,539209,518,207
CCOLA-90,657,000203,212,000
CELHA1,367,0396,476,894
CEMAS-6,477,609-34,780,099
CEMTS-200,2907,889,239
CIMSA42,724,394200,111,512
CLEBI4,666,20962,704,545
CMBTN-1,160,252397,454
CMENT6,824,000110,335,000
COMDO6,962,85218,756,248
COSMO-238,829-261,665
CRDFA7,050,32326,622,620

 

 

A-C ARASI HİSSE SENETLERİD-I ARASI HİSSE SENETLERİJ-R ARASI HİSSE SENETLERİS-Z ARASI HİSSE SENETLERİ
Bu haber toplam 3280 defa okunmuştur

YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar; inançlara saldırı içeren ve doğru imla kuralları ile yazılmamış,ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.