Şirketlerin 2015-6 dönem bilançoları

Şirketlerin 2015-6 dönem bilançoları

Borsa İstanbul'da işlem gören şirketlerin2015-6 aylık dönem net kar zarar rakamları

A+A-

Halka açık şirketler 2015 yılı 6 aylık bilançolarını açıklamaya devam ediyor.

En son açıklanan bilançolara göre Borsa İstanbul'da işlem gören şirketlerin 6 aylık net dönem karları/zararları şöyle oluştu:

Borsa İstanbul'da İşlem Gören Şirketlerin 6 Aylık Net Dönem Karları/Zararları

 

ACSEL-MERKO ARASI HİSSELERMETAL-ZOREN ARASI HİSSELER

 

Hisse2011/06 2012/06 2013/06 2014/06 2015/06 
      
ACSEL102,018336,065418,91155,376-131,726
ADANA21,614,48116,130,50016,486,31839,260,27642,688,425
ADBGR14,409,65410,753,66710,990,87826,173,51728,458,950
ADEL18,565,98418,222,70144,829,78235,278,91131,819,802
ADESE1,881,070829,65-6,859,9091,068,9724,686,726
ADNAC4,002,6822,987,1303,053,0227,270,4227,905,264
AEFES241,490,000338,138,0002,710,599,000216,726,000-39,416,000
AFYON-1,949,740-2,193,820191,9515,393,1362,766,031
AGYO4,390,21616,477,775-2,043,57110,112,8244,718,352
AKBNK1,384,407,0001,090,716,0001,782,087,0001,544,429,0001,413,884,000
AKCNS38,777,88760,558,93663,131,758137,772,600146,410,366
AKENR-35,766,38582,880,916-10,798,685-89,605,511-170,129,666
AKFEN-68,360,000637,836,000-16241,917,000-106,666,000
AKFGY73,965,48416,695,785-14,178,69914,135,569-7,927,224
AKGRT525,12412,810,669119,911,33322,229,462-129,543,713
AKGUV1,526,9853,915,9794,687,9835,240,0385,473,497
AKMGY18,232,83727,676,11228,802,86233,886,51736,605,640
AKPAZ--837,3381,011,6473,328,795132,195
AKSA70,545,000113,759,00063,644,00073,705,000104,426,000
AKSEL120,35614,606-510,626204,001-444,9
AKSEN-93,001,500135,743,174-56,842,25536,737,864-54,774,994
AKSGY4,607,27311,168,492-14,433,9114,428,138-18,530,960
AKSUE-3,792,3057,592,7783,547,175388,5834,815,328
ALARK58,729,58445,658,74066,391,58419,262,6341,739,981
ALBRK70,924,00086,009,000100,090,000117,869,000140,439,000
ALCAR34,730,4997,672,61810,626,00614,619,33513,963,183
ALCTL-10,578,4909,506,7487,258,351-6,320,366-951,4
ALGYO9,748,952-1,677,93225,986,6231,218,01335,720,822
ALKA4,792,5393,829,3922,224,7764,267,8005,999,204
ALKIM12,697,6946,493,5059,670,10219,115,08313,809,300
ALYAG--3,959,1291,724,581-1,316,346-2,990,412
ANACM81,016,55838,346,70149,802,3538,041,514116,508,030
ANELE12,498,3298,608,0241,475,9662,055,6152,322,877
ANELT-12,926,280-5,126,629-10,271,420-22,901-1,484,854
ANHYT35,501,76638,982,42241,817,25731,580,38275,349,879
ANSA-58,101-1,159,437-503,385-366,83-2,226,338
ANSGR12,080,006-36,906,20133,658,62234,929,89736,120,935
ARBUL--100,338838,382-268,807
ARCLK262,778,000288,978,000280,744,000292,398,000467,810,000
ARENA5,614,2227,401,3736,370,0428,957,6331,964,645
ARMDA3,646,7834,898,1783,835,5666,565,0067,613,010
ARSAN11,235,8362,680,72516,974,6104,338,0686,670,052
ARTI-65,882-213,9981,379,2067,838,58314,069
ARTOG34,92301,106914,32-1,968,537-
ASCEL32,283,65731,231,1717,332,73131,304,87813,093,482
ASELS84,852,500185,667,48799,996,138198,608,72751,075,712
ASLAN6,858,5337,370,47113,471,59137,110,72026,352,536
ASUZU8,028,901-2,270,5327,558,83817,043,71210,456,637
ASYAB103,491,000104,437,000100,312,00051,390,000-
ATAGY580,9231,123,660223,44-272,596,513,440
ATEKS4,016,497-2,364,626-17,146,3673,775,9954,786,670
ATLAS-708,145-24,586-443,044275,199849,062
ATPET-14,995212,695-7,219-98,246
ATSYH365,959266,222-1,157,124-1,449,516-864,635
AVGYO-940,353475,4731,870,1081,995,965-2,412,701
AVHOL-665,473-98,859-446,473-690,299137,512
AVISA8,655,93121,665,14221,136,82226,550,19934,438,391
AVIVA-9,294,742-32,977,302-14,064,872-72,805,357-28,087,511
AVOD741,842350,883-67,944363,867-1,989,088
AVTUR-548,921-1,360,727-1,026,8983,227,001500,63
AYCES-3,287,041-1,895,094-2,946,023-3,459,178-4,924,231
AYEN-4,652,80124,527,240-59,79312,191,8301,682,699
AYES1,809,727-18,33119,5762,541,008364,508
AYGAZ287,697,000120,869,00076,139,000148,264,000160,076,000
BAGFS38,843,02118,020,55659,02921,733,15322,284,350
BAKAB8,713,8476,003,5861,222,6435,588,2011,123,107
BAKAN--115,217463-782,124-139
BALAT53,819-151,983-45,591-930,016-173,067
BANVT-19,072,38221,416,398-2,698,38625,097,408-35,538,823
BASCM-3,5427,870,80417,682,53816,620,64516,741,524
BEYAZ-1,628,153-621,521122,9813,981,72814,966,578
BFREN-3,606,97429,824,0214,072,5168,056,0975,155,480
BIMAS141,992,000160,110,000189,951,000197,487,000273,087,000
BISAS-1,764,909-947,346184,831-378,743-1,791,020
BIZIM12,729,91011,990,57415,567,69710,117,6334,002,068
BJKAS-69,331,229-20,438,306-59,667,118-32,869,659-
BLCYT1,858,9241,275,9901,515,5206,203,7941,339,451
BMEKS1,808,7601,776,206788,4791,734,1702,345,128
BMELK---598,004-628,447-1,105,274
BNTAS---1,415,8091,605,966
BOLUC8,077,0095,041,40116,224,91343,886,54450,138,284
BOSSA35,354,8482,947,5497,586,89618,744,2721,579,135
BOYNR8,856,35910,049,6904,646,147-17,285,071-32,149,881
BOYP-18,110,385-45,455,429539,877,064-121,426,366-320,692,188
BRISA27,240,74828,857,27354,728,71280,616,66062,484,463
BRKO-5,258,8062,406,981-2,198,045-163,106-3,783,315
BRKSN404,572337,965-955,644150,647253,773
BRMEN-1,271,198-333,4-1,252,447612,93-3,225,662
BRSAN39,927,90935,482,9277,115,67410,626,3679,654,768
BRYAT22,234,52727,817,26127,774,33429,981,21129,548,962
BSOKE7,482,5936,759,9144,666,07620,583,89219,893,371
BTCIM12,311,78318,337,25718,988,75842,260,11547,659,535
BUCIM23,141,5178,029,55813,406,59844,055,50718,150,067
BURCE-319,81197,758-391,516-1,167,450-1,155,839
BURVA-367,241-340,272-218,553-365,327-37,378
CCOLA81,568,000185,594,000391,725,000224,614,00058,565,000
CELHA-516,4512,060,067-179,2395,187,731-235,188
CEMAS4,478,0169,161,94118,303,2744,534,6788,341,070
CEMTS12,823,0883,386,4595,707,19014,772,7911,880,165
CIMSA58,254,99148,803,450217,815,16498,920,120129,653,944
CLEBI-1,780,90911,181,632-10,495,10312,973,17120,853,540
CMBTN11,232,548-976,3172,523,338-584,182-152,409
CMENT-15,301,0006,419,000-11,519,00038,988,00024,533,000
COMDO24,290,37424,418,08410,917,71718,677,80714,049,778
COSMO-190,9233,062-482,978746,333-554,592
CRDFA12,517,72114,867,05915,110,80012,902,39313,058,358
CRFSA-14,377,338-8,671,809-42,492,8674,437,82293,255,252
DAGHL-180,74815,013-1,975,0281,663,091-88,077
DAGI6,782,9307,057,853-13,751,2268,001,8011,967,471
DARDL-25,423,9992,716,57619,738,9753,714,746-11,604,393
DENCM2,558,995907,122-1,869,820647,2981,810,625
DENGE1,360,1992,044,3012,856,5355,166,5934,385,766
DENIZ268,941,000554,324,000385,617,000526,519,000394,494,000
DERIM1,058,544527,0891,714,3941,201,2732,886,759
DESA-3,800,232-2,335,047387,882-1,003,306-3,219,822
DESPC3,503,0624,149,5272,445,2723,409,4465,899,614
DEVA7,198,21317,185,47016,168,1614,809,13528,249,054
DGATE458,9891,320,811-1,212,235690,8319,608,672
DGGYO4,598,3706,527,5266,120,94716,632,43914,571,094
DGKLB1,087,2272,401,065-4,259,301-3,580,366-19,666,893
DGZTE-2,760,4911,306,56715,086,9636,804,60025,395,410
DIRIT-390,35643,47-397,31-252,326-2,046,364
DITAS955,286-160,72888,9094,837,7091,911,974
DMSAS923,793-1,088,311-1,232,1043,304,955619,25
DOAS75,381,000153,281,000129,237,000111,231,000214,708,000
DOBUR1,900,7583,271,2672,730,8755,752,8425,475,038
DOCO26,170,24532,342,60841,950,00073,470,000-
DOGUB-473,904-600,508-569,17-534,415-756,802
DOHOL-672,836,00090,190,000-27,432,000-83,315,000-90,218,000
DURDO1,094,4753,907,111-3,853,2202,002,663-2,491,889
DYOBY-26,462,6708,523,8308,682,19321,368,7535,460,850
DZGYO564,9512,579,502-15,760,3172,333,5542,234,103
ECBYO-331,0065,167,594-541,7085,523,661-817,443
ECILC53,345,000-13,950,00019,030,000-4,444,00050,599,000
ECZYT14,133,6155,458,1883,854,5873,239,50929,978,036
EDIP-29,386,26336,927,190-11,130,5584,099,142-11,477,753
EGCYH339,972,269,571-930,698693,385-23,697,210
EGCYO382,725441,206-2,714,9967,438,520-171,542
EGEEN11,743,22010,811,76710,109,73128,591,76549,185,874
EGGUB-2,130,1224,101,574-7,378,4785,835,214-9,794,232
EGLYO-1,147,3372,318,335-489,151,194,100-1,712,594
EGPRO4,129,9147,625,8373,270,4528,106,0906,882,392
EGSER7,795,26614,729,14014,089,39121,334,85221,604,990
EKGYO71,672,000102,735,000539,442,000557,669,000281,892,000
EKIZ-905,285310,585-3,448,864529,539-1,690,564
EMKEL-48,145-1,992,50488,801626,81-644,832
EMNIS940,94-1,854,806-4,921,004-2,083,220-
ENKAI420,028,000534,665,000603,049,000768,601,000851,474,000
EPLAS-277,366641,9631,446,7984,624,100984,832
ERBOS9,712,6406,504,5896,357,85613,111,27311,234,702
EREGL554,494,158219,171,339544,289,000777,099,000779,137,000
ERSU60,00421,238-330,118105,896-110,233
ESCOM-6,293,5021,589,536-713,8861,498,724-969,176
ESEMS8,136,0071,287,870-3,908,574-4,224,622-3,917,908
ETILR--861,226-2,347,982-1,875,678-94,079
ETYAT-195,934528,693-262,9241,032,8792,594,712
EUHOL3,556,1942,214,22111,192,62356,964,9804,012,321
EUKYO19,425726,486-199,5851,248,7412,536,552
EUYO-208,713694,878-138,163947,3762,449,674
FENER-4,532,756-10,045,845-52,155,922-83,988,943-
FENIS2,332,2942,925,6742,515,1322,562,892-3,993,582
FFKRL15,291,00020,603,00025,060,00025,520,00024,931,000
FINBN477,016,000429,199,000503,207,000343,806,000504,341,000
FLAP717,4081,230,2241,435,2421,004,6402,927,573
FMIZP5,622,0562,541,2932,960,2554,835,5698,156,831
FONFK2,928,0007,053,0003,553,0001,156,0006,518,000
FRIGO-1,957,007-49,054-3,018,799-738,619-2,953,522
FROTO331,587,503333,435,669435,569,380353,434,988406,504,381
FVORI-5,269,947-820,377-2,914,549-2,619,003-
GARAN1,798,402,0001,580,214,0001,890,647,0001,570,773,0001,815,764,000
GARFA2,928,00011,015,00010,779,00011,870,00012,707,000
GDKGS173,987137,45677,7521,051,303838,266
GEDIK8,283,2506,871,2286,799,6405,314,03811,066,661
GEDIZ-2,113,995-689,577-86,836130,343-159,748
GEDZA-2,050,8121,111,170963,331938,816
GENTS18,992,44710,359,5969,136,45015,162,1702,271,849
GENYH-8,339-39,187138,771137,898,217-27,667,890
GEREL-5,686,5942,315,935-2,286,0582,456,21627,184,735
GLBMD2,157,039695,3211,734,327912,747-542,108
GLRYH-77,513-967,8271,815,3972,238,5782,628,045
GLYHO-33,207,829-14,251,5863,480,850-33,053,396-51,645,957
GNPWR-179,508-1,499,350-96,648-29,7493,395,423
GOLTS2,158,77420,247,45713,269,21134,196,44420,397,076
GOODY44,027,79324,047,70729,914,78237,060,73542,058,913
GOZDE-5,215,707-3,910,229-23,299,597578,719-81,633,438
GRNYO937,4692,926,1371,282,6141,212,09022,72
GSDDE1,587,0001,169,000-1,824,000-2,660,000-7,495,000
GSDHO13,177,00018,255,0008,160,0008,443,000180,444,000
GSRAY-48,685,529-32,940,545-86,818,805-72,100,141-
GUBRF27,124,75161,909,04546,814,98264,543,48635,468,840
GUSGR4,440,235-13,938,009-40,644,579-8,514,117-79,235,587
GYHOL606,793104,535-94,509259,9951,035,016
HALKB1,037,075,0001,253,185,0001,428,483,0001,162,627,0001,229,390,000
HALKS-10,956,99811,915,56913,787,94611,519,1547,895,260
HATEK3,686,202-1,552,968356,4332,037,33113,114
HDFGS--12,542,935,1531,154,3915,738,197
HEKTS14,997,56819,767,25616,534,42722,897,43124,320,817
HITIT1,719180,915209,94480,977-
HLGYO5,947,8626,513,0789,304,36818,716,12923,342,670
HURGZ-28,557,240148,132,211-11,739,902-19,831,783-9,319,975
HZNDR1,359,6581,971,4302,141,6413,779,7661,156,140
IDAS-3,962,455-6,623,227-3,704,309-3,624,503-2,664,908
IDGYO-65,38491,819-164,321-171,821-191,21
IEYHO-4,129,349128,911,381,150-5,121,385-6,079,567
IHEVA-5,455,11117,518,587-15,899,9901,660,9125,762,843
IHGZT1,179,542-34,762-3,120,767-7,430,274-854,198
IHLAS-19,074,9011,238,660-124,147,407-109,123,941-73,544,471
IHMAD1,259,257-3,833,116136,769-1,628,340-79,566
IHYAY345,48137,297-4,390,621-10,038,787-6,473,396
INDES5,923,42110,182,381749,3959,987,83818,035,480
INFO2,031,591886,107541,972988,6051,002,650
INTEM1,826,6042,809,529495,2044,252,3583,856,055
IPEKE28,682,66863,656,00030,920,00033,469,00010,870,000
ISATR42,83148,20355,1747,73252,816
ISBIR-2,003,204-2,192,52474,402,7234,746,32137,508,923
ISBTR62,10569,89579,99669,21276,583
ISCTR1,475,821,0641,660,931,9021,900,975,8341,644,703,0561,819,871,601
ISFIN34,659,00020,554,00023,681,00045,394,00033,194,000
ISGSY-3,731,35128,246,0163,290,27610,625,9002,448,771
ISGYO19,436,22433,950,33127,102,65341,459,16021,158,570
ISMEN20,527,85845,258,56423,306,25732,138,34123,213,059
ISYAT701,86924,305,6226,380,41817,152,6602,670,046
ITTFH3,148,095-326,325-9,960,474-140,4121,767,935
IZFAS--159,572292,08306,09
IZMDC23,261,170152,961-47,197,53433,670,669-108,015,062
IZOCM13,896,92410,312,83313,305,78451,441,77212,105,730
IZTAR-372,364508,52-80,296214,102
JANTS9,844,6057,367,3438,802,42118,117,6948,440,944
KAPLM-1,057,2491,067,734-126,785-1,163,353-4,843,578
KAREL5,537,4577,736,8496,689,0954,870,032-534,174
KARSN-6,511,869-11,246,464-6,596,642-16,170,872-31,805,059
KARTN20,572,56315,391,16812,641,38111,865,25516,080,645
KATMR2,127,8594,046,403-3,997,9556,126,9467,781,419
KCHOL1,154,441,0001,025,678,0001,038,315,0001,434,525,0001,321,936,000
KENT32,384,54043,432,4076,170,3064,914,39430,834,833
KERVN2,858,163-476,156-1,001,127-9,352,398-27,231,811
KERVT-1,425,9791,142,683-13,507,480-6,000,953-45,944,751
KILER-9,516,0004,026,000-11,802,000-18,700,000-113,540,000
KIPA-25,515,000-85,427,000-157,773,000-164,477,000-
KLGYO31,532,29510,316,695448,3836,627,118-48,522,686
KLMSN11,905,3761,215,38811,798,0989,794,64024,608,990
KLNMA4,754,00022,626,00020,656,00024,999,00029,574,000
KNFRT5,385,6943,718,7702,316,2408,638,1652,841,461
KOMHL-2,469,5814,339,98520,991,294217,928
KONYA4,500,93016,014,21211,955,88029,938,40917,514,992
KORDS59,440,62444,734,3431,015,26845,063,60635,507,734
KOZAA52,187,559119,180,00075,736,00064,246,00018,325,000
KOZAL157,839,000347,450,000226,711,000239,115,000140,876,000
KPHOL-263,144122,25161,319151,456109,874
KRATL-3,284,514-1,055,925-9,257,8616,587,8396,533,735
KRDMA20,644,13129,343,8512,571,02942,348,957-19,696,956
KRDMB10,263,52214,588,7101,278,22321,054,382-9,792,620
KRDMD67,028,06495,274,6078,347,704137,500,026-63,952,742
KRGYO---1,303,405-546,338-172,312
KRONT664,62-1,081,292512,864512,7561,477,559
KRSAN850,4521,023,422-3,007,760-2,811,347-3,526,774
KRSTL111,337-702,818398,701647,359714,331
KRTEK6,849,767-3,708,561-1,046,551-860,526-4,942,078
KSTUR--1,117,87610,922-220,8112,351,815
KUTPO6,961,6986,578,81410,445,12151,317,29811,824,214
KUYAS-4,373,885-13,180,769-2,201,306-2,264,199-68,886
LIDFA3,618,3112,904,8746,799,2102,420,747983,101
LINK7,048,880-654,047-464,792-50,682-76,165
LKMNH725,7213,939,9621,697,1421,346,2262,301,586
LOGO-2,641,4946,092,0127,156,85616,324,90321,237,978
LUKSK1,166,8122,236,803-201,1262,295,811790,589
MAALT1,493,3741,235,719-90,835985,5661,545,412
MAKTK-2,249,366-16,398,930-8,359,989-9,590,690-8,543,382
MANGO2,728,5452,446,078-19,208,199-630,096-
MARTI790,5314,606,205-13,139,1181,334,708-
MCTAS-374,961-202,883396,474-615,369484,71
MEGAP-109,8979,384-218,291-12,7921,337,840
MEMSA-2,851,947-3,135,675-2,619,273-1,857,167-4,582,400
MENBA-198,809-1,090,615-720,663-
MEPET-7,592,081-4,721,785-1,528,6371,207,240-1,619,090
MERIT144,5736,848 
Bu haber toplam 12321 defa okunmuştur

YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar; inançlara saldırı içeren ve doğru imla kuralları ile yazılmamış,ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.