Anadolu Hayat'ta yüzde 22 prim potansiyeli

Anadolu Hayat'ta yüzde 22 prim potansiyeli

İki aracı kurum Anadolu Hayat için hazırladıkları raporda "Endeksin Üzerinde Getiri" tavsiyesi verdi ve hedef fiyatlarını güncelledi

A+A-

İki aracı kurum Anadolu Hayat için hazırladıkları raporda "Endeksin Üzerinde Getiri" tavsiyesi ve rdi ve hedef fiyatlarını güncelledi.

Şeker Yatırım Anadolu Hayat için hedef fiyatını 5.64'ten 5.78 liraya yükseltirken tavsiyesini "Endeksin Üzerinde Getiri" olarak korudu. 

Anadolu Hayat için Şeker Yatırım gibi "Endeksin Üzerinde Getiri" tavsiyesi veren Ak Yatırım ise hisse için hedef fiyatını 5.64 liradan 5.78 liraya yükseltti.

Son kapanışını (30 Ekim 2014) 4.97 liradan yapan Anadolu Hayat hisseleri yıl içinde en yüksek 5.26 lira en düşük ise 3.92 lirayı gördü. Son kapanış fiyatı ile değerlendirildiğinde Şeker Yatırım tarafından belirlenen hedef fiyat yüzde 16.29, Ak Yatırım tarafından belirlenen hedef fiyat ise yüzde 22.33 oranında prim potansiyeli barındırıyor.

 

 ERDEMİR ALINIR MI? 5 ARACI KURUM AÇIKLADI...

 

 

 SON 5 YILIN EN İYİ KASIM ARALIK AYI HİSSELERİ

 

 ARACI KURUM HİSSE SENEDİ ÖNERİLERİ

YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar; inançlara saldırı içeren ve doğru imla kuralları ile yazılmamış,ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.