Arena, ZyXEL'ın distribütörü oldu

Arena, ZyXEL'ın distribütörü oldu

Arena Bilgisayar ZyXel arasında distribütörlük anlaşması imzalandı. Anlaşmanın Arena'nın yıllık cirosu üstünde 3 milyon dolar etki yaratması bekleniyor.

A+A-

Arena Bilgisayar ZyXEL arasında distribütörlük anlaşması imzalandı. Arena Bilgisayar tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) gönderilen bilgiye göre, sözkonusu anlaşma şirketin cirosu üzerinde yıllık 3 milyon dolarlık etki yaratacak. Arena Bilgisayar tarafından KAP'a gönderilen açıklama şu şekilde: 

"Şirketimiz ile dünyanın önde gelen iletişim ve haberleşme teknolojileri sağlayıcılarından ZyXEL arasında network ve modem ürünlerinin Türkiye Genelinde dağıtımına ilişkin distribütörlük anlaşması imzalanmıştır.

ZyXEL, dünya genelinde 3.200'den fazla çalışanı ve 70 ülkedeki merkezleri aracılığıyla 150 ülkeye çözüm sunmaktadır. Merkezi Tayvan'da olan firmanın küresel çapta 32 bölge ofisi ve iki Ar-Ge merkezi bulunmaktadır. Dünyanın en büyük DSL, fiber internet ve Residential Gateway üreticisi olan ZyXEL kurumsal, servis sağlayıcı ve ev ağ iletişim çözümlerinde 24 kategoride 400'ün üzerinde ürün sunmaktadır.

İmzalanmış olan distribütörlük anlaşması ile elde edeceğimiz yıllık cironun 3 milyon USD civarında olması beklenmektedir"

YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar; inançlara saldırı içeren ve doğru imla kuralları ile yazılmamış,ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.