Bank Asya hisseleri tavan oldu

Bank Asya hisseleri tavan oldu

Dün işlem sırası yeniden açılan ve 0.64 liraya kadar geriledikten sonra yüzde 10 primle 0.76'dan kapanan Bank Asya hisseleri yine tavan oldu

A+A-

Dün işlem sırası yeniden açılan ve 0.64 liraya kadar geriledikten sonra yüzde 10 primle 0.76'dan kapanan Bank Asya hisseleri yine tavan oldu. Dün 0.76 liradan kapanan hisseler 0.78'den açıldıktan sonra 0.79 kademesini hızlı geçti ve ilk seans için tavan fiyat olan 0.80'den işlem görmeye başladı.

Bank Asya hisselerinin işlem sırası 7 Ağustos'ta bankanın ortaklık yapısındaki belirsizlik nedeniyle kapatılmıştı. 15 Eylül'de yeniden işlem görmeye başlayan hisse senetleri ilk 3 günde yüzde 50'ye yakın değer yitirdikten sonra yükselmeye başlamış ancak perşembe günü işlem sırası geçici olarak yeniden kapatılmıştı. Hafta başında kredi notu da düşürülen Bank Asya geçen hafta bedelli sermaye artırımı kararı almıştı.

BANK ASYA HİSSELERİ YÜZDE 10 PRİM YAPTI

BANK ASYA'NIN KREDİ NOTU DÜŞÜRÜLDÜ

ORTAKLARINDAN BANK ASYA'YA TAM DESTEK

ERDOĞAN: O BANKA ZATEN BATMIŞ

BANK ASYA'NIN İŞLEM SIRASI YİNE KAPATILDI

YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar; inançlara saldırı içeren ve doğru imla kuralları ile yazılmamış,ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.