Beşiktaş kongresinde yumruklu kavga

Beşiktaş kongresinde yumruklu kavga

Beşiktaş'ın mali kongresinde üye aidatları yüzünden çıkan kavgada Başkan Fikret Orman, konuşmacı İsmail Güzel'e yumruk attı

A+A-

İsmail Tugay Güzel isimli bir kongre üyesinin başkan ve yönetim aleyhine sarf ettiği sözlerin ardından bir anda tartışma başladı. Kongre üyeleri kadar özellikle Metin Albayrak başta olmak üzere Güzel'in konuşmasına müdahale ederek kürsüden indirdiler. İsmail Güzel'in dışarı alınmasının ardından arka bölümde Başkan Orman'ın ve yöneticilerin de karıştığı büyük bir arbede yaşandı.

FİKRET ORMAN YUMRUK ATTI

Bu arbede esnasında Başkan Fikret Orman'ın İsmail Güzel'e yumruk attığı görüldü. Bu yumruktan sonra yere düşen Güzel, Başkan Orman'a saldırmaya kalkınca araya giren bir çok kişi olayı yatıştırmak için çaba gösterdi .Güzel'in salon dışına çıkartılmasından sonra Başkan Orman tekrar yönetim masasına oturdu ve kongreye devam etti.

Oldukça gerilen kongrede taraflar birbirlerini karşılıklı suçlamaya devam ederken günün sonunda kürsüye çıkan Başkan Orman üyelere teşekkür konuşması yaptı.

Kongrenin sonunda yapılan oylamada Beşiktaş Yönetimi Mali ve İdari açıdan oy çokluğu ile ibra edildi.

YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar; inançlara saldırı içeren ve doğru imla kuralları ile yazılmamış,ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.