Cem Küçük: Doğan, Beyaz'ı cezalandırmalı

Cem Küçük: Doğan, Beyaz'ı cezalandırmalı

Star yazarı Cem Küçük, Doğan Grubu'na çağrıda bulunarak "Doğan Medya bu rezalete imza attığı için Beyazıt Öztürk’ü de cezalandırmak zorundadır," dedi

A+A-

Star yazarı Cem Küçük bugünkü yazısında, Doğan Grubu ve Beyazıt Öztürk'ü yazdı. Küçük, Doğan Grubu'na çağrıda bulunarak "Doğan Medya bu rezalete imza attığı için Beyazıt Öztürk’ü de cezalandırmak zorundadır. Şovmen Beyaz yaptığının bedelini ödemek zorundadır. Hani hem Aydın Doğan hem Mehmet Ali Yalçındağ Doğan kanallarında ve gazetelerinde terör örgütü yandaşlarına ve propagandistlerine geçit vermeyecekti?" dedi.

Doğan Grubu'na yeni açtıkları krediyi iyi kullanamadığını ifade eden Küçük, "Hani hem Aydın Doğan hem Mehmet Ali Yalçındağ Doğan kanallarında ve gazetelerinde terör örgütü yandaşlarına ve propagandistlerine geçit vermeyecekti? Biz bu sözlere inanmak istedik ve Doğan Medya’ya yeni kredi açtık. Kişilerle asla meselem olmadığını, benim meselemin prensiplerle ve devletimizin bekası ile ilgili olduğunu 1000 kere yazdım." ifadelerini kullandı.

Star yazarı Cem Küçük'ün 'PKK ve Beylerbeyi’nde FETÖ gecesi' başlıklı yazısının ilgili kısmı şöyle:

Doğan Medya Grup’un başına Mehmet Ali Yalçındağ geldi. Biz de burada kendisine başarılar diledik ve yeni görevinden ötürü tebrik ettik. Asla önyargılı olmadık. Aynı şekilde CNN Türk’ün de başına Erdoğan Aktaş, Kanal D’nin başına Barış Tünay geldi. Yine kendilerini tebrik ettik ve başarılar diledik. Doğan Medya yerli ve milli konularda artık duyarlı olacağına ve terör örgütlerine asla taviz vermeyeceğine söz verdi. Öte yandan son dönemde yaşananlar bize bambaşka şeylerin döndüğününü gösteriyor. 8 Ocak cuma günü Beyazıt Öztürk’ün şovunda bir PKK’lı yayına bağlandı ve resmen PKK terör örgütü propagandası yaptı. 28 Şubat sırasında darbeci Çevik Bir’e övgüler düzen her devrin adamı Beyazıt Öztürk de PKK’lı tipe tam destek verdi ve alkışlattı. Doğan Medya açıklamasında telefonla bağlanan PKK’lıya yükleniyor ama PKK’lıya tam destek veren Beyazıt Öztürk’ü savunuyor. Bu kabul edilemez. Doğan Medya bu rezalete imza attığı için Beyazıt Öztürk’ü de cezalandırmak zorundadır. Şovmen Beyaz yaptığının bedelini ödemek zorundadır. Hani hem Aydın Doğan hem Mehmet Ali Yalçındağ Doğan kanallarında ve gazetelerinde terör örgütü yandaşlarına ve propagandistlerine geçit vermeyecekti? Biz bu sözlere inanmak istedik ve Doğan Medya’ya yeni kredi açtık. Kişilerle asla meselem olmadığını, benim meselemin prensiplerle ve devletimizin bekası ile ilgili olduğunu 1000 kere yazdım.

YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar; inançlara saldırı içeren ve doğru imla kuralları ile yazılmamış,ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.