Emlak Konut beklenen kampanyasını açıkladı

Emlak Konut beklenen kampanyasını açıkladı

Emlak Konut, 30 farklı projeye için yüzde 20 peşinat ve yüzde 0,7 faiz kampanyası başlattı

A+A-

Emlak Konut, 30 farklı projeye için kampanyasını açıkladı.

Kamuyu Aydınlatma Platformu'na yapılan açıklamaya göre, 30 projede yüzde 20 peşinat 120 aya kadar varan vade ve vadeye TÜFE artışı uygulanacak.

Yapılan açıklakmada şöyle denildi:
"Bilindiği gibi Emlak Konut'un gelir paylaşımlı projelerinde satışlar peşin (banka kredisi dahil) yada kısa vadeli senetlerle yapılmaktadır. 

Ancak, son dönemde yaşamış olduğumuz gelişmelerden sonra piyasadaki bekleme eğilimini kırmak ve satışları artırmak için ve bu süreçte yüklenicilerimizin nakit akımlarına pozitif katkı yapabilmek için aşağıdaki kampanya düzenlenmiştir. 

30 farklı projemizde aşağıdaki yöntemlerle taksitli satışlar yapılacaktır: 

a) %20 peşinat 120 aya kadar vade ve vadeye tüfe artışı uygulaması 

b) %20 peşinat 120 aya kadar vade aylık %0,7 vade farkı uygulaması ile satış yapılması. 

Bu satışlarda peşinat ve ilk 12 aylık taksit tutarından emlak konut kendi payını almayarak tahsilatın tamamını yüklenicinin proje hesabına aktaracak. 13.aydan sonraki tüm vadeli alacaklar Emlak Konut'a kalacak ve bu vadeli alacaklar yüklenicilerin Emlak Konut'a olan taahhüdünden düşülecektir. Bunun maksimum limiti yüklenicilerin emlak konuta taahhüt ettikleri şirket payı toplam gelirinin yüzdee 20'si olacaktır." 

YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar; inançlara saldırı içeren ve doğru imla kuralları ile yazılmamış,ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.