Erdoğan yine kayboldu!

Erdoğan yine kayboldu!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Anıtkabir'deki 23 Nisan törenine bu yıl da katılmadı

A+A-

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile TBMM'nin 102. kuruluş yıldönümü törenlerle kutlanırken; Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan, geçmiş yıllarda olduğu gibi Anıtkabir'deki törene yine katılmadı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile TBMM'nin 102. açılış yıl dönümü törenlerle kutlanıyor. Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla öğrenci ve öğretmenler ile Anıtkabir'i ziyaret etti.  Milli Eğitim Bakanı Özer’in ardından Anıtkabir'e gelen TBMM Başkanı Mustafa Şentop da Atatürk Anıtı'na çelenk bıraktı ardından saygı duruşunda bulunuldu, İstiklal Marşı okundu.

Anıtkabir'de bugün düzenlenen 23 Nisan törenine CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli de katıldı.

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan, geçmiş yıllarda olduğu gibi Anıtkabir'deki törene katılmadı. Törende Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay yer aldı.

2014 yılında Cumhurbaşkanı seçilen Erdoğan, o tarihten bu yana Anıtkabir'de düzenlenen 23 Nisan törenlerine iştirak etmedi.

Erdoğan bugün saat 14.00’de İstanbul Başakşehir Millet Bahçesi’nde düzenlenecek 23 Nisan TRT Çocuk Şenliği’ne katılacak.

Halka Arz Olmanın Faydaları Nelerdir

Halka Arz Olmanın Faydaları Nelerdir

Bir şirketin halka arz olmasının faydaları nedir

Altı gün önce AKP'yi eleştirdi, törenle AKP'ye katıldı

Altı gün önce AKP'yi eleştirdi, törenle AKP'ye katıldı

TBMM'de altı gün önce AKP'yi eleştiren Balıkesir milletvekili İsmail Ok, bugün törenle AKP'ye katıldı

Kılıçdaroğlu: Türkiye'nin onurunu Suudi Konsolosluğu'nun bahçesine gömdüler

Kılıçdaroğlu: Türkiye'nin onurunu Suudi Konsolosluğu'nun bahçesine gömdüler

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Türkiye’nin onurunu Suudi Konsolosluğunun bahçesine gömenler, devletin temellerini sarstılar. Gelin bu gece, bu acı meseleyi konuşalım…" ifadeleriyle sosyal medya hesabından yeni bir video yayımladı.