Fenerbahçe "Himmet" parasını iade etti

Fenerbahçe "Himmet" parasını iade etti

Fenerbahçe Kulübü, kendilerine 'Fetö'cü Fener'e himmet parası' notuyla gönderilen parayı 'Atatürk'ün Takımı Fenerbahçe, Himmet Parası Kabul Etmez' notuyla geri gönderdiklerini açıkladı

A+A-

Fenerbahçe Kulübü, kendilerine Mustafa Kaan Ünal isimli bir şahıstan 'Fetö'cü Fener'e himmet parası' notuyla 1 TL gönderildiğini ve bunu 'Atatürk'ün Takımı Fenerbahçe, Himmet Parası Kabul Etmez' notuyla geri gönderdiklerini açıkladı.

İşte Fenerbahçe'nin açıklaması;
 

Kulübümüzün muhasebe görevlilerinin 22.08.2016 günü rutin çalışmaları sırasında, kulüp hesaplarından birine, Mustafa Kaan Ünal isimli bir şahıstan “FETÖ'CÜ FENER'E HİMMET PARASI" notuyla 1 TL gönderildiği tespit edilmiştir.

Konunun fark edilmesi üzerine; bahse konu şahsa, “Atatürk'ün Takımı Fenerbahçe Himmet Parası Kabul Etmez" notuyla aynı meblağ geri gönderilmiştir.

Fenerbahçe Spor Kulübü, Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün kulübü olup her türlü gerici, yıkıcı ve bölücü akımlara karşı tarihinin her aşamasında mücadele etmiştir. Nitekim FETÖ'nun devlete ve sivil organizasyonlara sızma ve bu kurumları ele geçirme girişimi Türkiye'de ilk defa FENERBAHÇE tarafından püskürtülmüştür. Bugün itibariyle taraflı tarafsız toplumun her kesimi FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ'NÜN, FETÖ TERÖR ÖRGÜTÜ karşısındaki mücadelesini açıkça takdir etmektedir.

Bu bağlamda, adı geçen şahısla ilgili suç duyurusu yapılmıştır.

 

YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar; inançlara saldırı içeren ve doğru imla kuralları ile yazılmamış,ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.