Fibabanka müşterileri, Bankamatik'leri ücretsiz kullanacak

Fibabanka müşterileri, Bankamatik'leri ücretsiz kullanacak

Fibabanka, Türkiye İş Bankası ile İş Bankası Bankamatiklerinin kullanımına yönelik bir iş birliğine imza attı

A+A-

Fibabanka, Türkiye İş Bankası ile İş Bankası Bankamatiklerinin  kullanımına yönelik bir iş birliğine imza attı. Anlaşma kapsamında  artık tüm Fibabanka kartları ile İş Bankası Bankamatiklerinden işlem  yapmak ücretsiz.

Fibabanka, müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini göz önünde  bulundurarak hayatlarını kolaylaştıracak çözümler sunmaya, ülke  çapındaki ATM ağını genişleten büyük bir hamleyle devam ediyor.

Bu doğrultuda, Türkiye İş Bankası ile iş birliği yapan Fibabanka,  müşterilerine Türkiye genelinde sayısı 6 bin 500’ü aşan İş Bankası Bankamatiklerinden ücretsiz işlem yapma imkânı sunuyor. Böylece  müşterilerine ülke çapında 10 bini aşkın ATM ile hizmet sunar hale  geliyor. Yapılan anlaşma kapsamında hem Fibabanka banka kartı hem de  kredi kartlarıyla tüm İş Bankası Bankamatiklerinden başta para çekme,  para yatırma, bakiye sorgulama ve kredi kartı işlemleri olmak üzere  birçok ortak ATM işlemi ücretsiz gerçekleştirilebilecek.

Yaptığı çalışmalar ve anlaşmalarla, müşterilerinin hayatını  kolaylaştırmayı amaçlayan Fibabanka  ‘Anlarız hızla, çözeriz hızla’  anlayışıyla yeni ürün ve hizmetler geliştirmeye devam edecek.

YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar; inançlara saldırı içeren ve doğru imla kuralları ile yazılmamış,ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.