HSBC Portföy Yönetimi Genel Müdürlüğü'ne atama

HSBC Portföy Yönetimi Genel Müdürlüğü'ne atama

Nisan 2018’den bu yana HSBC Portföy A.Ş. Genel Müdür Vekili olarak görev yapan Nilgün Şimşek Ata, HSBC Portföy A.Ş. Genel Müdürü olarak atandı.

A+A-

Nisan 2018’den bu yana HSBC Portföy A.Ş. Genel Müdür Vekili olarak  görev yapan Nilgün Şimşek Ata, HSBC Portföy A.Ş. Genel Müdürü olarak  atandı.
   
Nisan 2018’den bu yana HSBC Portföy A.Ş. Genel Müdür Vekili olarak  görev yapan Nilgün Şimşek Ata, 30 Haziran 2018 itibarıyla HSBC Portföy A.Ş. Genel Müdürü olarak atandı.

   
Bankacılık sektöründe 25 yıllık tecrübesi bulunan Nilgün ŞimşekAta, kariyerine 1993 yılında Demirbank’ta başladı. 2000 yılından  itibaren HSBC Türkiye ve HSBC İngiltere bünyesinde kurumsal ve özel  bankacılık alanlarında çeşitli yönetim pozisyonlarında görev alan Ata, 2012-2018 yılları arasında HSBC Portföy A.Ş.’de Operasyonlardan
Sorumlu Kıdemli Yönetici (COO) olarak görev yaptı. Ortadoğu Teknik Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Nilgün Şimşek Ata, London City University’de Finans alanında yüksek lisans yapmıştır.
 


Etiketler : ,

YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar; inançlara saldırı içeren ve doğru imla kuralları ile yazılmamış,ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.