Hükümetin hedefinde o CEO var

Hükümetin hedefinde o CEO var

Hükümete yakın Star gazetesi yazarı Ersoy Dede, devlet tarafından bir sigorta şirketi CEO'luğuna getirilen kişinin Fettullah Cemaati'ne bağlı olduğunu yazdı

A+A-

Hükümete yakın Star gazetesi yazarı Ersoy Dede, Cemaat’in kurumlarına el koyma süreçlerinin doğru işletilmediğini söyleyerek Işık Sigorta Genel Müdürlüğü’ne getirilen kişinin Cemaatçi olduğunu savundu.

Ersoy Dede, “Gafletten mi yoksa ihanetten mi bilinmez, ama oralarda çalışanlar, şirketlerinin hâlâ Fethullahçı örgütün kontrolü altında olduğunu söylüyor” dedi.

“FETHULLAH GÜLEN İMZALI SAAT TAŞIYAN BİR CEMAAT MENSUBU”

“Meğer Işık Sigorta Genel Müdürlüğüne getirilen kişi, bizzat kolunda Fethullah Gülen imzalı saat taşıyan bir cemaat mensubuymuş” diyen Ersoy Dede, şu iddiaları ortaya attı:

“Arabasında Burç Fm ayarlı.. Telefonunda haber takip ettiği uygulama örgütün devlete meydan okuyan sözde haber sitelerinin uygulamaları.. Çocukları hâlâ örgütün okullarında okuyor.. Devlet her şeyi biliyor.. Fethullahçı Örgüt tarafından atanmış genel müdür yardımcılarına dokunmadı bile.. Eğer, fiziksel bütünlük olarak ‘Hocaefendimize yâr olmadı devlete de bırakmam’ zihniyetiyle batırmaya çalışıyorsa, bunu en kısa zamanda görürüz zaten..”

 

Etiketler : , , , ,

YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar; inançlara saldırı içeren ve doğru imla kuralları ile yazılmamış,ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.