Koza-İpek'te Yönetim Kurulu açıklandı

Koza-İpek'te Yönetim Kurulu açıklandı

Koza-İpek şirketleri'nin TMSF'ye devri ile Yeni Yönetim Kurulu Üyeleri açıklandı

A+A-

Koza grubu şirketleri tarafından KAP'a yapılan açıklamada, Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonuna (TMSF) devri ve yeni yönetim kurullarının oluşturulması ile ilgili bilgi verildi.

Şirketten yapılan açıklama şöyle;

Şirketimiz hakkında verilen  Ankara 4.Sulh Ceza Hakimliği 'nin 06.09.2016 tarih ve 2016/4628 D.iş sayılı kararı şirketimize tebliğ edilmiş, İlgili mahkeme kararı  doğrultusunda, 06.09.2016 tarihi itibariyle Koza-İpek Holding bünyesindeki şirketlerde görev yapan kayyımların yetkilerinin Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonuna devir edileceği, Kayyımların görevlerinin devir işlemi tamamlanıncaya kadar devam edeceği, devir işlemi tamamlandığı gün kayyımların görevlerinin sona ermesine karar verildiği 19.09.2016 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformunda Kamuoyuna bildirilmişti. TMSF Kurulunun 22.09.2016 tarihli ve 2016/206 sayılı kararıyla şirketlerin yönetim kurullarının oluşturulması ve atanmalarına karar verilmiştir.

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonuna (TMSF) yönetimi devredilen şirketimizin olağan ticari faaliyetleri ve madencilik faaliyetleri devam etmekte olup Yeni Yönetim Kurulu Üyeleri aşağıdaki gibidir.

Kamuoyunun Bilgilerine Sunarız.

Saygılarımızla.

Müminhan BİLGİN                          Yönetim Kurulu Başkanı
İsmail GÜLER                                 Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı
Hamza YANIK                                 Yönetim Kurulu Üyesi
Hüseyin KARAAHMETOĞLU         Yönetim Kurulu Üyesi
İbrahim USUL                                  Yönetim Kurulu Üyesi
Nevzat DEMİRÖZ                           Yönetim Kurulu Üyesi
Salih Ünal                                         Yönetim Kurulu Üyesi   

YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar; inançlara saldırı içeren ve doğru imla kuralları ile yazılmamış,ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.