Net Holding, Net Turizm'le birleşme konusunda kararlı

Net Holding, Net Turizm'le birleşme konusunda kararlı

Net Holding ve Net Turizm'in birleşme konusundaki kararlılıklarının devam ettiği açıklandı

A+A-

Net Holding A.Ş. ve Net Turizm Ticaret ve Sanayi A.Ş.'nin şirket birleşme konusundaki kararlılıklarının devam ettiği açıklandı.

Net Holding'den konu ile ilgili KAP'a yapılan açıklamada şu bilgiler verildi: "Yatırımcılarımızdan gelen yoğun soru ve bilgilendirme talebi üzerine şirketimizce bu açıklamanın yapılması zorunlu görülmüş olup, 01.07.2016 günün yaptığımız açıklamaya istinaden değerli yatırımcılarımız nezdinde herhangi bir yanlış anlaşılmaya sebebiyet vermemek adına tekrarlamak isteriz ki Net Holding A.Ş. ve Net Turizm Ticaret ve Sanayi A.Ş. olarak söz konusu birleşme hakkında şirketlerimizin tutumunda herhangi bir değişiklik olmamıştır. Şirket birleşme prosedürü 30.06.2016 mali tablolarını baz alarak aynı kararlılıkla devam edecektir. Yatırımcılarımızın bu gecikmeyi teknik bir gereklilik olarak değerlendirmelerini rica ederiz. Bu çerçevede Net Holding A.Ş. ve Net Turizm Ticaret ve Sanayi A.Ş.'nin irket birleşme konusundaki kararlılıkları aynı şekilde devam etmektedir."

YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar; inançlara saldırı içeren ve doğru imla kuralları ile yazılmamış,ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.