OPET’in eski yöneticisi Kadoil’e genel müdür oldu

OPET’in eski yöneticisi Kadoil’e genel müdür oldu

Akaryakıt dağıtım şirketi Kadoil’in genel müdürlüğüne, OPET’in eski yatırımlar direktörü Özdilek Coşkun getirildi.

A+A-

Kadoil Kadooğlu Petrolcülük Genel Müdürlüğü görevine sektörün deneyimli isimlerinden Özdilek Coşkun getirildi. 

Akaryakıt dağıtım sektöründe önemli bir yönetici ataması gerçekleştirildi. Kadoil Genel Müdürlüğü görevine, uzun yıllar OPET Yatırımlar Direktörlüğü görevini üstlenen Özdilek Coşkun atandı. 

Özdilek Coşkun, Kadoil Genel Müdürlüğü’ne atanmasıyla ilgili olarak Enerji Günlüğü’ne yaptığı açıklamada şunları söyledi:

"Kadoil istikrarlı ve sürdürülebilir bir büyüme hedefine sahip. Sektördeki 10’uncu yılında geldiği nokta itibariyle istikrarlı bir büyüme yakalayan Kadoil’i tüketici tercihlerinde üst sıralara taşıyacağız. Hissedarların, çalışanlarımızın ve bayilerimizin bu ortak vizyonu paylaşması da bu hedefe varma konusundaki en önemli avantajlarımızdan birisi.” 

ozdilek.jpg
TÜRKONFED BAŞKANI’NIN ŞİRKETİ

2000 yılında kurulan Kadoil Kadooğlu Petrolcülük AŞ, 2006 yılında akaryakıt dağıtım lisansı alarak faaliyetine devam etti. Halen 450’ye yakın istasyonla hizmet veren Kadoil’in Yönetim Kurulu Başkanı TÜSİAD Üyesi ve TÜRKONFED Başkanı Tarkan Kadooğlu. 

34 YIL TECRÜBELİ GENÇ YÖNETİCİ

Özdilek Coşkun, sektörde uzun yıllara dayanan bir tecrübeye sahip. 1968 Mersin doğumlu Özdilek Coşkun, İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi mezunu. Coşkun, 1982 yılından itibaren Öztürkler Petrol’de görev alarak akaryakıt dağıtım sektörüne adım attı. 1992 yılında OPET markasıyla dağıtım lisansı alan Öztürkler Grubu’nda çalışmaya devam eden Coşkun, son olarak OPET Yatırımlar Direktörlüğü görevini yürütüyordu. 

1 Temmuz 2016 itibariyle OPET ile yollarını ayıran Özdilek Coşkun, 4 Ekim 2016 tarihinden itibaren Kadoil Genel Müdürlüğü görevini üstlendi. 

YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar; inançlara saldırı içeren ve doğru imla kuralları ile yazılmamış,ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.