Sedat Peker: Diyanet’in anladığı kim kime…

Sedat Peker: Diyanet’in anladığı kim kime…

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, verdiği fetvalarla gündeme gelen Diyanet'e tepki gösterdi.” Diyanet’in anladığı kim kime şehvet duyabilir?” diyen Sedat Peker yeni açıklamaları ile tartışma yarattı Sedat Peker, “Herkes rahat olsun” dedi.

A+A-

Gerçek Gündem'in haberine göre organize suç örgütü lideri Sedat Peker, sosyal medya hesabından paylaşımlarda bulundu.

Diyanet’e tepki…

Son dönemde verdiği fetvalarla gündeme gelen Diyanet'e tepki gösteren Peker, ''En iyisi Diyanet İşleri Başkanlığı bir liste yayınlasın, herkes rahat etsin. Kimin kimi öpebileceğini, kimin kimi dürtebileceğini bir seferde öğrenelim de her seferinde bundan daha büyük bir şok yaşayacak mıyız diye beklemeyelim'' ifadelerini kullandı.

Peker'in paylaşımları şöyle:

''1-1500’lü yıllarda cennetmekan Ali Kuşçu’ların Müslümanlıktan anladıkları, evrenin bilinmezliğinin içinde Yüce ALLAH’ı aramaktı. Çıplak göz ile bugün NASA’nın yaptığı ölçümleri çok ufak yanılma paylarıyla tespit ettiler. 2021 yılında ise...

2-...Diyanet’in anladığı kim kime şehvet duyabilir? Kim kimle evlenebilir? Kime şehvet duyarsan nikah bozulmaz? 1500’lü yıllarda Müslümanlık diyince uzayı gören Atalarımız, 2021 yılında ise Müslümanlık diyince belden aşağısından yukarı çıkamayan Diyanet İşleri Başkanlığı.

3-En iyisi Diyanet İşleri Başkanlığı bir liste yayınlasın, herkes rahat etsin. Kimin kimi öpebileceğini, kimin kimi dürtebileceğini bir seferde öğrenelim de her seferinde bundan daha büyük bir şok yaşayacak mıyız diye beklemeyelim.''