T. Telekom için üç tavsiye

T. Telekom için üç tavsiye

Dün beklentilerin üstünde konsolide kar açıklayan Türk Telekom hisseleri için üç aracı kurum üç ayrı hedef fiyat ile tavsiyelerini güncelledi

A+A-

Dün beklentilerin üstünde konsolide kar açıklayan Türk Telekom hisseleri için üç aracı kurum üç ayrı hedef fiyat ile tavsiyelerini güncelledi. 

Yatırım Finansman Türk Etelkom hisseleri için tavsiyesini 7.70 lira hedef fiyat ile "Endeksin üzerinde getiri" olarak korurken Ak Yatırım 7.64 lira hedef fiyat ile "Nötr" olan tavsiesini tekrar etti.

Şeker Yatırım ise Türk Telekom için hedef fiyatını 6.80 liradan 6.53 liraya düşürdü. Tavsiyesini ise "Tut" olarak tekrar etti. Şeker Yatırım Türk Telekom ile ilgili olarak yayınladığı raporunda şunlara yer verdi: 

" "Türk Telekom 3Ç14’de 319 milyon TL net kâr açıkladı. (3Ç13: 236 milyon TL, 2Ç14: 801 milyon TL). Açıklanan tutar 314,5 milyon TL’lik tahminimizin hafif üzerinde ve 328 milyon TL’lik piyasa beklentisinin ise altında bulunuyor. "

Türk Telekom hisseleri dün (22 Ekim 2014) kapanışını 6.01 liradan gerçekleştirmişti. Türk Telekom hisseleri için en yüksek hedef fiyat veren Yatırım Finansman'ın değerlemesi son kapanış ile yüzde 28 prim potansiyeli barındırıryor.


PEGASUS'TA HEDEF FİYAT REVİZE EDİLDİ

CAM HİSSELERİNDE HEDEF FİYAT YÜKSELDİ

ARACI KURUM HİSSE ÖNERİLERİ

YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar; inançlara saldırı içeren ve doğru imla kuralları ile yazılmamış,ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.