Teknosa'ya yeni genel müdür

Teknosa'ya yeni genel müdür

Görevinden istifa eden Necil Oyman'ın yerine bir dönem yine Teknosa'da görev yapan başka bir isim Genel Müdür olarak atandı

A+A-

Teknosa Genel Müdürlüğü görevine Bülent Gürcan atandı. Teknosa'da 3 yıldır bu görevi yürüten Necil Oyman'ın bu sabah duyurulan istifasının ardından Sabancı yönetimi Teknosa'ya genel müdür olarak daha önce de bu şirkette çalışmış olan Bülent Gürcan'ı getirdi.

Şirketten KAP'a gönderilen konu ile ilgili açıklama şu şekilde: 

"Şirketimiz Genel Müdürlük görevine, 1 Nisan 2015 tarihinden geçerli olmak üzere Sn. Bülent Gürcan atanmıştır.

Atamayla ilgili olarak açıklama yapan Sabancı Holding Perakende ve Sigorta Grup Başkanı Haluk Dinçer: "Bir dönem Teknosa'nın üst yönetiminde görev yapan Sayın Bülent Gürcan'ın yeniden aramıza katılmasından büyük memnuniyet duyuyor ve kendisiyle Teknosa'nın başarılarına yenilerinin ekleneceğine inanıyorum. Bu vesile ile, 1 Nisan tarihinden itibaren kariyerini TeknoSA dışında sürdürecek olan Necil Oyman'a da, TeknoSA'daki hizmetleri için teşekkür ediyorum" dedi.

Bülent Gürcan kimdir?

1 Nisan 2015 tarihinde Teknosa Genel Müdürü olarak göreve başlayacak olan Bülent Gürcan, 1988 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldu.

1992-1993 yılları arasında Sony Gulf'da Satış Müdürlüğü, 1993-2000 yılları arasında Max Mara'da Yönetici Ortaklığı, 2000- 2002 yılları arasında Topshop Topman/Giysa'da Operasyon Müdürlüğü ve 2002-2004 yılları arasında Başer Holding'de Perakende Direktörü olarak görev yaptı.

2004-2013 yılları arasında Teknosa Satış Direktörü ve TeknoSA Operasyon Genel Müdür Yardımcılığı pozisyonlarında çalışan Sn. Gürcan, son olarak 2013-2015 yılları arasında Media-Saturn CEO'su olarak görev yapmaktaydı.

 

TEKNOSA GENEL MÜDÜRÜ İSTİFA ETTİ

YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar; inançlara saldırı içeren ve doğru imla kuralları ile yazılmamış,ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.