Turhan'dan Bank Asya için açıklama

Turhan'dan Bank Asya için açıklama

Borsa İstanbul Başkanı İbrahim Turhan Bank Asya'ya ilişkin son dönemde kaleme alınan ve şahsi suçlamaları içeren yazıların tamamının gerçek dışı olduğunu söyledi

A+A-

Borsa İstanbul Başkanı İbrahim Turhan, Borsa İstanbul ev sahipliğindeki "Girişimcilik Yoluyla Köprüler Kurmak: Girişimcilikte Yükselen Ülke Türkiye'ye Bölgesel ve Küresel Bakış" konferansının ardından soruları yanıtladı.

Bank Asya konusundaki tartışmalara ilişkin bir soru üzerine, bu konudaki tüm açıklamalarını resmi ve yazılı açıklama yoluyla duyurmaya devam edeceğini belirten Turhan, konunun şahıslar düzeyine indirgenmesinden duyduğu rahatsızlığı dile getirdi. Türk sermaye piyasalarının her kesim tarafından gözetilmesi gerektiğini, Bank Asya'ya ilişkin son dönemde kaleme alınan ve şahsi suçlamaları içeren yazıların tamamının gerçek dışı olduğunu belirten Turhan, Borsa İstanbul yönetiminin hukuk dışı hiçbir eylemde bulunmadığını ifade etti. 


YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar; inançlara saldırı içeren ve doğru imla kuralları ile yazılmamış,ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.