Türkiye Finans'ta sürpriz istifa

Türkiye Finans'ta sürpriz istifa

Türkiye Finans Genel Müdürü Osman Çelik görevinden istifa etti

A+A-

Türkiye Finans Genel Müdürü Osman Çelik görevinden istifa etti

İşte Banka'dan KAP'a yapılan o açıklama;

Bankamızda Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür olarak görev yapan Sayın Osman Çelik, 27 Haziran 2016 tarihi itibariyle istifa etmek suretiyle görevlerinden ayrılmış olup, yerine Bankamız Finans ve Strateji'den Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Sayın Abdül Latif Özkaynak vekâleten görevlendirilmiştir.

Abdül Latif Özkaynak

1960 yılında Antalya’da doğdu. Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nden mezun oldu. Çalışma hayatına Egebank’ta başlayan Özkaynak, 1985/1998 yıllarında Egebank Muhasebe, Bütçeleme ve Finansal Kontrol Departmanı’nda çeşitli pozisyonlarda görev aldı. 1998 yılında Anadolu Finans Kurumu’nda Mali İşler Grup Müdürü olarak göreve başlayan Özkaynak Family Finans ve Anadolu Finans’ın birleşme süreci ile Banka’nın çoğunluk hisselerinin NCB’ye satış sürecinde aktif rol aldı. Türkiye Finans Katılım Bankasında Muhasebe ve Bütçe Mali Kontrol Departmanı’nda Müdürlük görevini yürüten Özkaynak, Ağustos 2011 tarihi itibarıyla Finans'tan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini üstlendi. Halen Finans ve Strateji'den sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini sürdürmektedir.

YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar; inançlara saldırı içeren ve doğru imla kuralları ile yazılmamış,ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.