Ülker Grubu BİM"in franchising haklarını aldı

Ülker Grubu BİM"in franchising haklarını aldı

Ülker Grubu'nun şirketlerinden Bizim Toptan Satış Mağazaları, ŞOK Marketler bünyesindeki 196 franchising mağazasına ait franchising sözleşmelerini satın aldı

A+A-

Ülker Grubu'nun şirketlerinden Bizim Toptan Satış Mağazaları, ŞOK Marketler bünyesindeki 196  franchising mağazasına ait franchising sözleşmelerini satın aldı. Bizim Toptan Satış Mağazaları tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'na gönderilen açıklama şu şekilde: 

" Borsa İstanbul A.Ş. Başkanlığına,

Açıklanacak Özel Durum/Durumlar:

Şirketimizin büyüme stratejileri çerçevesinde, market kanalındaki penetrasyonunu artırmak amacıyla, Şok Marketler Ticaret A.Ş bünyesinde faaliyet gösteren 196 franchising mağazasına ait franchising sözleşmelerini, işbu sözleşmelerden kaynaklı hak ve hukukları ile birlikte 16 Temmuz 2014 tarihinde satın alınmıştır. Franchising mağazalarında bulunan Şok Marketler Ticaret A.Ş.'ye ait sabit kıymetler de satın alınmış olup, tüm bu alımlar için toplamda 30.000.000 TL +KDV bedel ödenecektir.
Kamuoyu ve yatırımcılarımızın bilgisine sunarız.  "

YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar; inançlara saldırı içeren ve doğru imla kuralları ile yazılmamış,ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.