Vakıf Emeklilik'e yeni genel müdür

Vakıf Emeklilik'e yeni genel müdür

Vakıf Emeklilik Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Özgür Obalı, Vakıf Emeklilik Genel Müdürü olarak atandı

A+A-

Vakıf Emeklilik’te Mehmet Bostan’dan boşalan Genel Müdürlük koltuğuna Genel Müdür Yardımcısı Özgür Obalı oturdu. Yeni göreviyle ilgili bir açıklama yapan Özgür Obalı, bu göreve layık görülmekten dolayı büyük bir mutluluk duyduğunu belirterek, “Çalışma arkadaşlarımla birlikte, bize emanet edilen bu bayrağı daha da ileriye taşıyacağımıza yürekten inanıyorum” dedi.

Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü mezunu olan Özgür Obalı yüksek lisansını University of Birmingham’da Uluslararası Bankacılık ve Finans üzerine tamamlamıştır. İŞ Bankası ve Türkiye Finans A.Ş. gibi kurumlarda Müfettişlikten Teftiş Kurulu Başkanlığına çeşitli görevlerde bulunan Obalı, 25 Ocak 2012 tarihinden bu yana Vakıf Emeklilik bünyesinde; İnsan Kaynakları, Destek Hizmetleri, Satış Sonrası Hizmetler, Pazarlama, Operasyon ve Bilgi Teknolojileri Genel Müdür Yardımcılığı görevlerini üstlenmiştir. Mart 2016’dan bu yana Genel Müdür Vekilliği görevini yürüten Özgür Obalı evli ve iki çocuk babası.

 

YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar; inançlara saldırı içeren ve doğru imla kuralları ile yazılmamış,ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.