Vestel İspanyollarla televizyon üretecek

Vestel İspanyollarla televizyon üretecek

Vestel Iberia ile Telefonica arasında televizyon üretimine yönelik görüşmeler sürüyor.

A+A-

Vestel'in %100 dolaylı bağlı ortaklığı olan Vestel Iberia SL ile İspanya'da mukim Telefonica de Espana S.A. (Telefonica) arasında televizyon üretimine yönelik görüşmeler sürüyor.

Vestel'den konu ile ilgili KAP'a yapılan açıklamada şu bilgiler verildi:"Şirketimizin %100 dolaylı bağlı ortaklığı olan Vestel Iberia SL ile İspanya'da mukim Telefonica de Espana S.A. ("Telefonica") arasında, Movistar markalı, internet tabanlı TV çözümlerini içeren televizyon üretmek için yapılması planlanan proje kapsamında numune içerikli ön sevkiyat yapılmış olup, taraflar arasında projeye ilişkin görüşmeler devam etmektedir. Projenin detayları bu aşamada belirlenmemiş olmakla
birlikte, bir sözleşme akdedildiği takdirde, bu kapsamda üretilecek ürünler, Telefonica'nın İspanya'da gerçekleştireceği kampanya kapsamında belirli süre boyunca yüksek hızlı internet servisleri ile birlikte müşterilerine sunulacaktır. Üretilecek televizyonların lansmanı 14 Aralık 2015 tarihinde (bugün) yapılacaktır."
 

YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar; inançlara saldırı içeren ve doğru imla kuralları ile yazılmamış,ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.