Yılın en iyi oyunları belli oldu

Yılın en iyi oyunları belli oldu

2021 yılında Google Play mağazasında kullanıcılar tarafından en çok beğenilen oyunlar ve halk oylaması ile belirlenen en iyi oyun belli oldu. Pek çoğu ücretsiz olarak oynanabiliyor.

A+A-

2021 yılını geride bırakmaya hazırlandığımız bu günlerde Google Play mağazası en iyi oyunları belirledi. Bir tanesinin halk oylamasına sunulduğu oyunlarda bu yıl biraz daha yeni yapımların ön plana çıktığını görüyoruz. 

Google Play mağazasında bu yılın en iyi oyunu Pokemon Unite seçildi. Henüz indirmeye sunulan Pokemon Unite eğiticilerin Pokemon karakterleri ile arenada birbirleri ile kapıştığı bir yapımdı. Pokemon Unite ayrıca En Rekabetçi Oyunlar listesinde de yer aldı. 

Halk oylarıyla seçilen oyun ise League of Legends: Wild Rift oldu. Geçen yıl sonlarında çıkan Wild Rift efsane oyunu mobile aynı heyecanla aktarmayı amaçlamıştı. Wild Rift ayrıca En Rekabetçi Oyunlar ve En İyi Tablet Oyunları arasında da yer alıyor. 

Bunlar haricinde MARVEL Future Revolution, Suspects: Gizemli Malikane, Rogue Land, Crash Bandicoot, Towers, Disney POP TOWN, SwitchCraft, Donut County, My Friend Pedro, ödül alan ücretsiz oyunlar olarak öne çıkıyor.