Ziraat Leasing artık Ziraat Katılım çatısı altında

Ziraat Leasing artık Ziraat Katılım çatısı altında

Ziraat Leasing, faaliyetlerini Ziraat Katılım bünyesi altında sürdürmeye başladı

A+A-

Ziraat Leasing, 1 Mart'tan itibaren faaliyetlerini Ziraat Katılım bünyesi altında sürdürmeye başladı.

Açıklamada şöyle denildi:

"Ziraat Finans Grubu çatısı altında 1991 yılından günümüze inşaat, sağlık, tekstil, gıda, demir çelik, metal işleme, basım, imalat sanayii gibi birçok sektöre finansman sağlayan Ziraat Leasing, 01.03.2019 tarihinden itibaren faaliyetlerini Ziraat Katılım bünyesi altında sürdürmeye başlamıştır.

Ziraat Finans Grubu içerisinde benzer alanlarda faaliyet gösteren şirketlerin arasında sağlanacak  “Güç Birliği” ile hem operasyonel maliyetlerin düşürülmesi hem de verimliliğin artırılması planlanmaktadır. 

Ziraat Katılım, bu birleşme sayesinde gücünü büyütürken, Ziraat Leasing’in birikim ve tecrübesinden faydalanmak suretiyle, hali hazırda müşterilerine sunduğu finansal kiralama hizmetlerini daha da geliştirerek sektör payını artıracaktır.

Ziraat Katılım, misyonu doğrultusunda hem ülke ekonomisine hem de finansal piyasaların derinleşmesine katkı sağlamak için doğru ve etkin çözümler üreterek, yatırımları finanse etmek amacıyla hareket etmektedir."

YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar; inançlara saldırı içeren ve doğru imla kuralları ile yazılmamış,ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.