5, 10, 22, 50 ve 200 gรผnlรผk hareketli ortalamalarฤฑnฤฑn รผstรผnde bulunan hisseler

ฤฐnfo Yatฤฑrฤฑm, 5, 10, 22, 50 ve 200 gรผnlรผk hareketli ortalamalara (HO) gรถre hisse senedi performanslarฤฑnฤฑ analiz etti.
5, 10, 22, 50 ve 200 gรผnlรผk hareketli ortalamalarฤฑnฤฑn รผstรผnde bulunan hisseler Borsatek

ฤฐnfo Yatฤฑrฤฑm: Hareketli Ortalamalara Gรถre (HO) Analizi

Borsatek'i Linkedin'de takip et
LinkedIn'de takip et

ฤฐnfo Yatฤฑrฤฑm, 5, 10, 22, 50 ve 200 gรผnlรผk hareketli ortalamalara (HO) gรถre hisse senedi performanslarฤฑnฤฑ analiz etti.

Bu verilere gรถre, XU100, AHGAZ, AKBNK, AKCNS, AKFGY, AKFYE, AKSA, AKSEN, ALARK, ALBRK, ALFAS, AEFES, AGHOL, ARCLK, ASELS, ASTOR, BERA, BIMAS, BRSAN, BRYAT, BUCIM, CCOLA, CWENE, CANTE, CIMSA, DOHOL, DOAS, ECILC, ECZYT, EGEEN, EKGYO, ENJSA, ENKAI, EREGL, EUREN, EUPWR, FROTO, GWIND, GARAN, GENIL, GESAN, GLYHO, GUBRF, HEKTS, IMASM, IPEKE, ISDMR, ISCTR, ISGYO, ISMEN, IZMDC, KRDMD, KARSN, KAYSE, KZBGY, KMPUR, KCAER, KCHOL, KONTR, KONYA, KORDS, KOZAL, KOZAA, MAVI, MIATK, MGROS, ODAS, OTKAR, OYAKC, PSGYO, PGSUS, PENTA, PETKM, QUAGR, SAHOL, SASA, SNGYO, SMRTG, SKBNK, SISE, SOKM, HALKB, TSKB, TAVHL, TKFEN, TOASO, TUKAS, TCELL, TUPRS, THYAO, TTKOM, TTRAK, ULKER, VAKBN, VESTL, VESBE, YKBNK, YYLGD, YEOTK, ZOREN ลŸirketlerinde yรผkseliลŸ trendi var.

Bu ลŸirketler, son 5, 10, 22, 50 ve 200 gรผnlรผk hareketli ortalamalarฤฑnฤฑn รผzerindedir. Bu durum, bu ลŸirketlerin fiyatlarฤฑnฤฑn uzun vadede de yรผkselme potansiyeline sahip olduฤŸunu gรถstermektedir.

Hareketli Ortalamalara Gรถre (HO) ลŸirketler

Pay

5 G HO

10 G HO

22 G HO

50 G HO

200 G HO

XU100

0

1

1

1

1

AHGAZ

1

1

1

1

1

AKBNK

0

1

1

1

1

AKCNS

1

1

1

1

1

AKFGY

1

1

1

1

1

AKFYE

1

1

1

1

1

AKSA

0

1

1

1

1

AKSEN

0

0

1

1

1

ALARK

0

1

0

1

1

ALBRK

1

1

1

1

1

ALFAS

0

0

0

1

1

AEFES

1

1

1

1

1

AGHOL

1

1

0

1

1

ARCLK

1

1

1

1

1

ASELS

0

0

0

1

1

ASTOR

0

0

0

1

1

BERA

0

0

1

1

1

BIENY

1

1

1

0

1

BIMAS

1

1

1

1

1

BRSAN

1

1

1

1

1

BRYAT

1

1

1

1

1

BUCIM

1

1

1

1

1

CCOLA

1

1

1

1

1

CWENE

1

1

1

1

1

CANTE

0

0

1

1

0

CIMSA

0

0

1

1

1

DOHOL

1

1

1

1

1

DOAS

1

1

1

1

1

ECILC

0

1

1

1

1

ECZYT

0

1

1

1

1

EGEEN

1

1

1

1

1

EKGYO

0

0

0

0

1

ENJSA

1

1

1

1

1

ENKAI

1

1

1

1

1

EREGL

0

0

0

1

1

EUREN

1

1

1

1

1

EUPWR

0

0

0

1

1

FROTO

1

1

1

1

1

GWIND

0

0

0

1

1

GARAN

0

0

1

1

1

GENIL

0

0

0

0

1

GESAN

0

0

1

1

1

GLYHO

1

1

1

1

1

GUBRF

0

1

1

1

1

HEKTS

0

0

0

0

0

IMASM

0

0

0

0

0

IPEKE

0

1

0

0

1

ISDMR

0

0

0

1

1

ISCTR

0

0

1

1

1

ISGYO

0

0

1

1

1

ISMEN

0

0

1

1

1

IZMDC

1

1

1

0

1

KRDMD

1

1

1

1

1

KARSN

1

1

1

1

1

KAYSE

1

1

1

1

1

KZBGY

0

0

0

0

0

KMPUR

0

0

0

1

1

KCAER

0

1

1

1

1

KCHOL

1

1

1

1

1

KONTR

0

0

1

1

1

KONYA

1

1

1

1

1

KORDS

0

0

1

1

1

KOZAL

0

0

0

1

1

KOZAA

1

1

1

1

1

MAVI

0

0

0

1

1

MIATK

1

0

1

1

1

MGROS

1

1

1

1

1

ODAS

0

1

1

1

1

OTKAR

1

1

1

1

1

OYAKC

0

0

1

1

1

PSGYO

0

1

1

1

1

PGSUS

0

0

0

0

1

PENTA

1

1

1

1

0

PETKM

1

1

1

1

1

QUAGR

1

1

1

1

1

SAHOL

0

1

0

0

1

SASA

0

0

0

0

0

SNGYO

1

1

1

1

1

SMRTG

0

0

1

1

1

SKBNK

0

1

1

1

1

SISE

0

0

1

1

1

SOKM

1

0

0

1

1

HALKB

1

1

1

1

1

TSKB

0

1

1

1

1

TAVHL

1

1

1

1

1

TKFEN

1

1

1

1

1

TOASO

0

0

0

1

1

TUKAS

0

0

0

0

1

TCELL

1

1

0

0

1

TUPRS

0

0

1

1

1

THYAO

0

1

1

0

1

TTKOM

0

0

0

0

1

TTRAK

0

0

0

1

1

ULKER

0

0

1

1

1

VAKBN

1

1

1

1

1

VESTL

1

1

1

1

1

VESBE

1

1

1

1

1

YKBNK

0

1

1

1

1

YYLGD

0

0

0

1

1

YEOTK

0

0

1

1

1

ZOREN

1

1

1

1

1

 

Gรผnรผn videosu hazฤฑrlanฤฑyor.

BIST Endeksleri

EndeksSonDฤŸลŸ. (%)
BIST 3013652.27 -2.21%
BIST 5010251.31 -2.08%
BIST 10010934 -2.07%
BIST 50012447.69 -2.14%
BIST TUM-10036276.75 -2.4%

Canlฤฑ Dรถviz Kurlarฤฑ

AdAlฤฑลŸ โ‚บSatฤฑลŸ โ‚บDฤŸลŸ.%
DOLAR 49.940449.95430.08%
EURO 55.670755.6819-0.42%
ฤฐSVฤฐร‡RE FRANKI 60.512260.5502-0.01%
ร‡ฤฐN YUANI 7.50667.50950.14%
AVUSTRALYA DOLARI 35.043435.0626-0.08%
KANADA DOLARI 35.725435.74270.16%

Canlฤฑ Altฤฑn Fiyatlarฤฑ

AdSatฤฑลŸ โ‚บDฤŸลŸ.%
ALTIN/ONS3908.56-2.81%
SPOT ALTIN GRAM (TL)6293.03-2.47%
GRAM ALTIN SERBEST P.6297.56-3.16%
SPOT GรœMรœลž GRAM (TL)79.50-5.04%
KรœLร‡E ALTIN (DOLAR)125850.00-3.04%
HAS ALTIN GRAM (TL)6261.56-2.47%

Canlฤฑ Kripto Paralar

KriptoSonDฤŸลŸ. (%)
Bitcoin 76866.86 -4.1523%
Ethereum 2219.90 -4.4607%
Tether USDt 1.00 -0.07%
BNB 695.60 -6.4321%
Solana 94.74 -5.7965%
USDC 1.00 -0.0143%
XRP 1.24 -4.1756%
Dogecoin 0.08 -4.9689%
Toncoin 1.16 -4.6485%
Cardano 0.19 -5.4594%
Shiba Inu 0.00 -4.3101%
Avalanche 8.22 -6.7124%

KรถลŸe Yazarlarฤฑ

Reklam