Akaryakıt dağıtıcı sayısı 76`ya çıktı

Akaryakıt dağıtıcı sayısı 76`ya çıktı

EPDK, petrol piyasasında beş şirkete daha akaryakıt dağıtıcı lisansı verdi. Sektördeki dağıtıcı şirket sayısı 76`ya yükseldi

A+A-

Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu, 2 şirkete 19 Eylül 2013 tarihinden geçerli olmak üzere, 3 şirkete de 3 Ekim 2013 tarihinden geçerli olmak üzere 15'er yıllığına akaryakıt dağıtıcı lisansı verdi. 

Neptün Akaryakıt Ürünleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi 3 Ekim 2013 tarihinden itibaren benzin, motorin ve fuel oil ürünlerinde dağıtım lisansı aldı.

Hocaoğlu İnşaat Nakliyat Turizm Madencilik ve Petrol Ürünleri İthalat İhracat Sanayi ticaret Limited Şirketi'ne 3 Ekim 2013'ten geçerli olmak üzere benzin, motorin ve fuel oil ürünlerini kapsayan dağıtıcı lisansı verildi.

Askar Akaryakıt Dağıtım ve Pazarlama Limited Şirketi de 3 Ekim 2013 tarihinden geçerli olmak üzere 15 yıllığına benzin, motorin, fuel oil ve biyodizel ürünleri için dağıtım lisansı edindi.

Hema Akaryakıt Dağıtım Uluslararası Nakliye İnşaat Gıda İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, benzin, motorin ve fuel-oil ürünleri dağıtımı lisansı aldı. Şirket'in 19 Eylül 2013'ten geçerli lisansının süresi 15 yıl.

SeikoTurk Teknoloji Ticaret Anonim Şirketi'ne de 19 Eylül 2013 tarihinden geçerli olmak üzere 15 yıllığına dağıtıcı lisansı verildi. Seikoturk'ün lisansı da benzin, motorin ve fuel-oil ürünlerini kapsıyor.

YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar; inançlara saldırı içeren ve doğru imla kuralları ile yazılmamış,ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.