Künye

logokunye.png
LibertePlus Dijital Yayıncılık Ltd. Şti
 
 

İmtiyaz Sahibi / Grantee

Kenan Sözbir

kenansozbir@borsatek.com

 

Yayın Kurulu / Editorial Board

Kenan Sözbir

Barış Soydan

Mehmet Kara

Dr. Sait Adalı

Dr. Burak Karaaslan

Halil Mutlu

  

Genel Yayın Yönetmeni /  Editor in Chief

Halil Mutlu borsatek@borsatek.com

 

 Editörler / Editors

Levent Sarı       Levents@borsatek.com

Melse Gürbüz    Melseg@borsatek.com

Sema Akbulut    Semaa@borsatek.com

 

Gece Editörü / Night Shift Editor

Mustafa Selim   Mustafas@borsatek.com

Özer Aktan  ozera@borsatek.com

 

Hukuk Danışmanı / Jurisconsult

Atilla Sözbir

 

Mali Müşavir / Financial Advisor

Selim Soyarslan

 

Reklam /  Advertise

Müjgan Akbulut

reklam@borsatek.com

 

Adres

LibertePlus Digital Yayıncılık - Yeşilce Mahallesi Yunus Emre Caddesi Nil Ticaret Merkezi No: 8/1 34418

Kağıthane İSTANBUL

Tlf : 0 212 912 32 13

       0 212 974 27 01

E-Posta

borsatek@borsatek.com  

 

Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek

CM Bilişim 1x1.gifcm.jpg

 


Gizlilik Politikası ve Yayın İlkeleri

Borsatek Anadolu Ajansı aa.png abonesidir


Borsatek'teki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Borsatek.com  harici linklerin sorumluluğunu almaz. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur

 

Copyright © 2017 - Tüm hakları saklıdır.  LibertePlus Digital Yayıncılık