Hukuki Şartlar

 

                                                       borsateklogo2.png

 LibertePlus Dijital Yayıncılık Ltd. Şti.

 

 

Yasal Haklar ve Sorumluluklar  

 

Borsatek.com web sitesine girmekle aşağıda belirtilen hususlara uymayı kabul etmiş bulunmaktasınız. Sözkonusu koşulları kabul etmediğiniz takdirde, bu internet sitesini terk etmeniz gerekmektedir. Borsatek.com'da yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Gerek site üzerindeki, gerekse site için kullanılan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan, kar yoksunluğundan, manevi zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan dolayı www.borsatek.com yönetimi, hissedarları, yöneticileri ve çalışanları hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.    

 

Haklar

Borsatek.com sitesinde yer alan bilgi, veri, grafik ve görüntüler ile bunların web ortamında yayınlanmasını sağlayan bütün unsurlar ve bunların düzenlenmelerindeki tüm haklar, aksi açıkca belirtilmediği sürece LibertePlus Digital Yayıncılık Ltd. Şti'ne aittir.  Kullanıcı bu web sitesinde bulunan her türlü bilgi,veri, grafik ve görüntüleri sadece bilgi edinme amacıyla kullanabilir.

Bu bilgiler LibertePlus Digital Yayıncılık Ltd. Şti'nin önceden yazılı izni olmadan kısmen veya tamamen kopye edilemez, çoğaltılamaz, dağıtılamaz, kiralanamaz, uygulamaya konulamaz,değiştirilemez, alt lisansla kullandırılamaz, sonradan kullanılmak üzere saklanamaz, ticari bir amaç için istifade edilemez.    

 

Sorumluluklar

 

www.borsatek.com sitesinde yer alan bilgi, veri, grafik ve görüntüler güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan derlenmiş olup, doğruluğu ve tamlığı hususunda, ne LibertePlus Digital Yayıncılık Ltd. Şti. ne de bu web sitesine katkıda bulunan/ bulunacak olan kişi ve kurumların açık ya da kapalı olarak bir taahhüdü bulunmamaktadır. Bu web sitesinde yer alan bilgi,veri, grafik ve görüntüler hiçbir şekilde hisse senedi alım, satım veya herhangi bir ticari alan yada piyasaya yatırım konusunda öneri olarak kabul edilemez. www.borsatek.com sitesinden bağlantı verilen diğer site veya sayfaların niteliğinden veya bağlantılarından kaynaklanan her türlü risk ve sorumluluk kullanıcıya aittir.

www.borsatek.com yönetimi gerekli görmesi halinde bildirimde bulunmadan ve gerekçe göstermeden web sitesinin tamamına, yada bir kısım sayfalara veya bilgilere erişim hakkını kısmen veya tamamen engelleyebilir, geçici veya sürekli olarak durdurabilir. Bu internet sitesinde yer alan bütün bilgi, veri, grafik ve görüntüleri önceden herhangi bir bildirimde bulunmadan değiştirebilir. Bu nedenle kullanıcının uğrayacağı zarardan dolayı sorumluluk yüklenmez.    

BİST Verileri Hakkında

BİST isim ve logosu "koruma marka belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen BİST'e ait olup, tekrar yayınlanamaz. Borsatek.com verilerin sekansı, doğruluğu ve tamliği konusunda herhangi bir garanti vermez. Veri yayınında oluşabilecek aksaklıkar, verinin ulaşmaması, gecikmesi, eksik ulaşması, yanlış olması veri yayın sistemindeki performansın düşmesi veya kesintili olması gibi hallerden oluşan herhangi bir zarardan borsatek.com sorumlu degildir. BİST, verinin sekansı, doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Veri yayınında oluşabilecek aksaklıklar, verinin ulaşmaması, gecikmesi, eksik ulaşması, yanlış olması, veri yayın sistemindeki performansın düşmesi veya kesintili olması gibi hallerde Alıcı, Alt Alıcı ve/veya kullanıcılarda oluşabilecek herhangi bir zarardan BİST sorumlu değildir. Finansal veriler Matriks aracılığıyla sağlanmaktadır. BİST hisse verileri 15 dakika gecikmelidir