Avea'dan özel müşterilere,özel marka

Avea'dan özel müşterilere,özel marka

Avea'nın özel müşterileri için tasarladığı yeni markası "Avea Prime"ın tanıtımı yapıldı

A+A-

Avea Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Dehşan Ertürk'ün ev sahipliğinde düzenlenen toplantıda, yeni marka "Avea Prime"a ilişkin detaylar anlatıldı.

Ertürk, Avea'nın özel müşterileri için tasarladığı, zengin içerikli teklifler sunarken yaşamlarını renklendiren, özel hizmet ve ayrıcalıklar ile hayatın tadını çıkardıkları anları çoğaltan yeni markası "Avea Prime" ile, özel müşteri hizmetleri ve mobil hizmet ekibinin yanı sıra yurt dışı hizmet ve avantajlarını, alışveriş dünyası fırsatlarını, şehrin gözde restoranları ve kış otellerinde ayrıcalıkları ve daha birçok Prime sürprizini içeren yepyeni bir dünyayı müşterilerine sunacaklarını söyledi.

Avea'nın farklı ihtiyaç ve beklentilere sahip müşteri grupları için farklı programlar ve alt markalar lanse etmeye devam ettiklerini dile getiren Ertürk, "2013 yılı içinde logo ve mottomuzda değişikliğe giderek başlattığımız yeni gençlik platformu Woops'tan sonra şimdi de sırada, özel müşterilerimiz için tasarladığımız Avea Prime var. Yeni programımızla samimi, özel hizmet ve ayrıcalıklarla dolu bir dünya yaratmayı ve müşterilerimizin karşısına sıkça çıkarak hayatın tadını çıkaracakları anları çoğaltmayı vaad ediyoruz" dedi.

Ertürk, bu yıl ilk olarak "Hayat Değişir Avea'yla" sloganıyla yenilenen motto ve logo değişikliyle başlayan dönüşüm sürecinin yeni atılımlarla hız kesmeden devam ettiğini söyleyerek şöyle devam etti:

"Telekomünikasyon pazarında derinleşen rekabet, gelir üretme ve maliyet tasarrufunun ön koşulu olarak katma değer yaratan ve farklılaşabilen hizmetleri, servis sağlayıcıların öncelikli hedefi haline getirdi. Rekabetin bu yönde artması, mevcut ve potansiyel müşterilerimizle ilişkilerimizi geliştirecek yeni platformlar oluşturmayı kaçınılmaz kıldı. Gençlik segmentine özel olarak hayata geçirdiğimiz Woops'un hemen ardından, şimdi de özel müşterilerimize hayatın tadını çıkaracakları anları çoğaltmayı vaad ettiğimiz ve parçası olmaktan keyif duyacakları kendilerine özel tasarlanmış 'Avea Prime'ı lanse ediyoruz."

Avea Prime ile program üyesi müşterilerine, tamamen onlara özel tasarlanmış geniş bir yelpazedeki hizmet ve ayrıcalıklarla dolu bir  program sunduklarının altını çizen Ertürk: 

"Avea Prime ile müşterilerimize özel tasarladığımız, zengin mobil iletişim tekliflerinin yanı sıra, özel mobil hizmet ekibinden, hediye mobil cihaz sigortasına, dünya çapında 200'den fazla lounge'da Prime misafiri olarak ağırlanacakları ayrıcalıklardan, yurt dışında faydalanabilecekleri kendilerine özel avantajlı paketlere, Türkiye'nin en gözde kayak merkezlerinde konaklamadan, ücretsiz VIP shuttle hizmetine kadar geniş bir yelpazede tasarladığımız Prime programı ile müşterilerimizin hayatın tadını çıkardıkları anları çoğaltmayı hedefliyoruz."dedi.

Ertürk, Avea Prime zincirinin, alışverişten seyehata, ulaşımdan günlük yaşamda ihtiyaç duyulacak herşeye kadar, yani hayat döngüsünü tamamlayacak şekilde gelişerek devam edeceğini söyledi.

YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar; inançlara saldırı içeren ve doğru imla kuralları ile yazılmamış,ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.