Aydem Yenilenebilir Enerji’nin 2026 yฤฑlฤฑ ilk yarฤฑ faaliyet raporu aรงฤฑklandฤฑ

Aydem Yenilenebilir Enerji (AYDEM), 1 Ocak - 30 Haziran 2026 dรถnemine ait ara dรถnem faaliyet raporunu kamuoyuyla paylaลŸtฤฑ.
Aydem Yenilenebilir Enerji'nin 2026 yฤฑlฤฑ ilk yarฤฑ faaliyet raporu aรงฤฑklandฤฑ Borsatek

Aydem Yenilenebilir Enerji (AYDEM), 1 Ocak – 30 Haziran 2026 hesap dรถnemine ait ara dรถnem faaliyet raporunu yayฤฑmladฤฑ.

Bildirim Eki Sayfalarฤฑ

Aydem Yenilenebilir Enerji 30.06.2026_Faaliyet Raporu_TR.pdf โ€” sayfa 1
Borsatek'i Facebook'ta takip et
Facebook'ta takip et
Aydem Yenilenebilir Enerji 30.06.2026_Faaliyet Raporu_TR.pdf โ€” sayfa 2
Aydem Yenilenebilir Enerji 30.06.2026_Faaliyet Raporu_TR.pdf โ€” sayfa 3
Aydem Yenilenebilir Enerji 30.06.2026_Faaliyet Raporu_TR.pdf โ€” sayfa 4
Aydem Yenilenebilir Enerji 30.06.2026_Faaliyet Raporu_TR.pdf โ€” sayfa 5
Aydem Yenilenebilir Enerji 30.06.2026_Faaliyet Raporu_TR.pdf โ€” sayfa 6
Aydem Yenilenebilir Enerji 30.06.2026_Faaliyet Raporu_TR.pdf โ€” sayfa 7
Aydem Yenilenebilir Enerji 30.06.2026_Faaliyet Raporu_TR.pdf โ€” sayfa 8
Aydem Yenilenebilir Enerji 30.06.2026_Faaliyet Raporu_TR.pdf โ€” sayfa 9
Aydem Yenilenebilir Enerji 30.06.2026_Faaliyet Raporu_TR.pdf โ€” sayfa 10
Aydem Yenilenebilir Enerji 30.06.2026_Faaliyet Raporu_TR.pdf โ€” sayfa 11
Aydem Yenilenebilir Enerji 30.06.2026_Faaliyet Raporu_TR.pdf โ€” sayfa 12
Aydem Yenilenebilir Enerji 30.06.2026_Faaliyet Raporu_TR.pdf โ€” sayfa 13
Aydem Yenilenebilir Enerji 30.06.2026_Faaliyet Raporu_TR.pdf โ€” sayfa 14
Aydem Yenilenebilir Enerji 30.06.2026_Faaliyet Raporu_TR.pdf โ€” sayfa 15
Aydem Yenilenebilir Enerji 30.06.2026_Faaliyet Raporu_TR.pdf โ€” sayfa 16
Aydem Yenilenebilir Enerji 30.06.2026_Faaliyet Raporu_TR.pdf โ€” sayfa 17
Aydem Yenilenebilir Enerji 30.06.2026_Faaliyet Raporu_TR.pdf โ€” sayfa 18
Aydem Yenilenebilir Enerji 30.06.2026_Faaliyet Raporu_TR.pdf โ€” sayfa 19
Aydem Yenilenebilir Enerji 30.06.2026_Faaliyet Raporu_TR.pdf โ€” sayfa 20
Aydem Yenilenebilir Enerji 30.06.2026_Faaliyet Raporu_TR.pdf โ€” sayfa 21
Aydem Yenilenebilir Enerji 30.06.2026_Faaliyet Raporu_TR.pdf โ€” sayfa 22
Aydem Yenilenebilir Enerji 30.06.2026_Faaliyet Raporu_TR.pdf โ€” sayfa 23
Aydem Yenilenebilir Enerji 30.06.2026_Faaliyet Raporu_TR.pdf โ€” sayfa 24
Aydem Yenilenebilir Enerji 30.06.2026_Faaliyet Raporu_TR.pdf โ€” sayfa 25
Aydem Yenilenebilir Enerji 30.06.2026_Faaliyet Raporu_EN.pdf โ€” sayfa 1
Aydem Yenilenebilir Enerji 30.06.2026_Faaliyet Raporu_EN.pdf โ€” sayfa 2
Aydem Yenilenebilir Enerji 30.06.2026_Faaliyet Raporu_EN.pdf โ€” sayfa 3
Aydem Yenilenebilir Enerji 30.06.2026_Faaliyet Raporu_EN.pdf โ€” sayfa 4
Aydem Yenilenebilir Enerji 30.06.2026_Faaliyet Raporu_EN.pdf โ€” sayfa 5
Aydem Yenilenebilir Enerji 30.06.2026_Faaliyet Raporu_EN.pdf โ€” sayfa 6
Aydem Yenilenebilir Enerji 30.06.2026_Faaliyet Raporu_EN.pdf โ€” sayfa 7
Aydem Yenilenebilir Enerji 30.06.2026_Faaliyet Raporu_EN.pdf โ€” sayfa 8
Aydem Yenilenebilir Enerji 30.06.2026_Faaliyet Raporu_EN.pdf โ€” sayfa 9
Aydem Yenilenebilir Enerji 30.06.2026_Faaliyet Raporu_EN.pdf โ€” sayfa 10
Aydem Yenilenebilir Enerji 30.06.2026_Faaliyet Raporu_EN.pdf โ€” sayfa 11
Aydem Yenilenebilir Enerji 30.06.2026_Faaliyet Raporu_EN.pdf โ€” sayfa 12
Aydem Yenilenebilir Enerji 30.06.2026_Faaliyet Raporu_EN.pdf โ€” sayfa 13
Aydem Yenilenebilir Enerji 30.06.2026_Faaliyet Raporu_EN.pdf โ€” sayfa 14
Aydem Yenilenebilir Enerji 30.06.2026_Faaliyet Raporu_EN.pdf โ€” sayfa 15
Aydem Yenilenebilir Enerji 30.06.2026_Faaliyet Raporu_EN.pdf โ€” sayfa 16
Aydem Yenilenebilir Enerji 30.06.2026_Faaliyet Raporu_EN.pdf โ€” sayfa 17
Aydem Yenilenebilir Enerji 30.06.2026_Faaliyet Raporu_EN.pdf โ€” sayfa 18
Aydem Yenilenebilir Enerji 30.06.2026_Faaliyet Raporu_EN.pdf โ€” sayfa 19
Aydem Yenilenebilir Enerji 30.06.2026_Faaliyet Raporu_EN.pdf โ€” sayfa 20
Aydem Yenilenebilir Enerji 30.06.2026_Faaliyet Raporu_EN.pdf โ€” sayfa 21
Aydem Yenilenebilir Enerji 30.06.2026_Faaliyet Raporu_EN.pdf โ€” sayfa 22
Aydem Yenilenebilir Enerji 30.06.2026_Faaliyet Raporu_EN.pdf โ€” sayfa 23
Aydem Yenilenebilir Enerji 30.06.2026_Faaliyet Raporu_EN.pdf โ€” sayfa 24
Aydem Yenilenebilir Enerji 30.06.2026_Faaliyet Raporu_EN.pdf โ€” sayfa 25
Faaliyet Raporu
Yapฤฑlan Aรงฤฑklama Dรผzeltme mi?Hayฤฑr (No)
Konuya ฤฐliลŸkin Daha ร–nce Yapฤฑlan Aรงฤฑklamanฤฑn Tarihi–
Aรงฤฑklamalar
Bildirim ฤฐรงeriฤŸi

ลžirketimizin 01.01.2026 – 30.06.2026 hesap dรถnemine ait ara dรถnem faaliyet raporu ekte yer almaktadฤฑr. ฤฐลŸbu aรงฤฑklamamฤฑzฤฑn ฤฐngilizce รงevirisi ekte yer almakta olup, aรงฤฑklama metinlerinde herhangi bir farklฤฑlฤฑk olmasฤฑ durumunda, Tรผrkรงe aรงฤฑklama esas kabul edilecektir.

Activity Report of Aydem Renewables for the interim period 01.01.2026 – 30.06.2026 is attached.This statement has been translated into English for informational purposes. In case of a discrepancy between the Turkish and the English versions of this disclosure statement, the Turkish version shall prevail.

*** Bu haber, KAP bildirimi esas alฤฑnarak oluลŸturulmuลŸtur. Yatฤฑrฤฑm tavsiyesi niteliฤŸi taลŸฤฑmaz. BaฤŸlayฤฑcฤฑ metin aลŸaฤŸฤฑdaki orijinal KAP bildirimidir.

Aydem tarafฤฑndan gรถnderilen son KAP bildirimleri

Gรผnรผn videosu hazฤฑrlanฤฑyor.

Son gรผncelleme: 24.10.2026 00:08 ยท dรถnem 2026/06

AYDEM - AYDEM YENฤฐLENEBฤฐLฤฐR ENERJฤฐ A.ลž. ร–zet Bilgiler

Merkez AdresiADALET MAHALLESฤฐ HASAN Gร–NรœLLรœ BULVARI NO:15/1 MERKEZEFENDฤฐ / DENฤฐZLฤฐ
Elektronik Posta Adresi[email protected] / [email protected]
ฤฐnternet Adresiwww.aydemyenilenebilir.com.tr ; https://yatirimciiliskileri.aydemyenilenebilir.com.tr/
BaฤŸฤฑmsฤฑz Denetim KuruluลŸuPwC BAฤžIMSIZ DENETฤฐM VE SERBEST MUHASEBECฤฐ MALฤฐ MรœลžAVฤฐRLฤฐK A.ลž
ลžirketin SรผresiSรผresiz
Sermaye Piyasasฤฑ Aracฤฑnฤฑn ฤฐลŸlem GรถrdรผฤŸรผ PazarYILDIZ PAZAR
SektรถrELEKTRฤฐK GAZ VE SU / ELEKTRฤฐK GAZ VE BUHAR
Dahil OlduฤŸu EndekslerBIST SรœRDรœRรœLEBฤฐLฤฐRLฤฐK KATILIM, BIST SรœRDรœRรœLEBฤฐLฤฐRLฤฐK, BIST KATILIM 50, BIST HฤฐZMETLER, BIST TรœM-100, BIST KURUMSAL Yร–NETฤฐM, BIST KATILIM 100, BIST ELEKTRฤฐK, BIST KATILIM TUM, BIST DENฤฐZLฤฐ, BIST TรœM, BIST 500, BIST YILDIZ

AYDEM - AYDEM YENฤฐLENEBฤฐLฤฐR ENERJฤฐ A.ลž. BaฤŸlantฤฑ Kurulacak Yetkililer

Elif HamlacฤฑoฤŸlu Gedik
Yatฤฑrฤฑmcฤฑ ฤฐliลŸkileri Grup Direktรถrรผ
0(258)2422776
Hรผseyin Konur
Yatฤฑrฤฑmcฤฑ ฤฐliลŸkileri Yรถneticisi & Kurumsal Yรถnetim Komitesi รœyesi
0(258)2422776

AYDEM - AYDEM YENฤฐLENEBฤฐLฤฐR ENERJฤฐ A.ลž. Finansal Bilgiler

FฤฐNANSAL DURUM TABLOSU

FฤฐNANSAL DURUM TABLOSU2023/12 TL2024/12 TL2025/12 TL2026/06 TL
Sunum Para BirimiTLTLTLTL
Finansal Tablo NiteliฤŸiKonsolideKonsolideKonsolideKonsolide
Dรถnen Varlฤฑklar4.738.377.4456.817.646.9313.461.562.7295.266.981.969
Duran Varlฤฑklar50.868.408.06149.603.916.74765.082.593.48975.238.069.398
Toplam Varlฤฑklar55.606.785.50656.421.563.67868.544.156.21880.505.051.367
Kฤฑsa Vadeli Yรผkรผmlรผlรผkler2.086.718.5146.823.328.7382.799.433.0043.349.152.848
Uzun Vadeli Yรผkรผmlรผlรผkler24.899.291.86822.233.157.47128.950.567.79227.933.306.451
Toplam Yรผkรผmlรผlรผkler26.986.010.38229.056.486.20931.750.000.79631.282.459.299
Ana OrtaklฤฑฤŸa Ait ร–zkaynaklar28.620.775.12427.365.077.46936.794.155.42249.222.592.068
ร–denmiลŸ Sermaye705.000.000705.000.000705.000.000705.000.000
Kontrol Gรผcรผ Olmayan Paylar
Toplam ร–zkaynaklar28.620.775.12427.365.077.46936.794.155.42249.222.592.068
Toplam Kaynaklar55.606.785.50656.421.563.67868.544.156.21880.505.051.367

KAR VEYA ZARAR VE DฤฐฤžER KAPSAMLI GELฤฐR TABLOSU

KAR VEYA ZARAR VE DฤฐฤžER KAPSAMLI GELฤฐR TABLOSU2023/12 TL2024/12 TL2025/12 TL2026/06 TL
Sunum Para BirimiTLTLTLTL
Finansal Tablo NiteliฤŸiKonsolideKonsolideKonsolideKonsolide
Hasฤฑlat6.358.818.1336.583.577.58712.920.463.7167.518.678.429
SatฤฑลŸlarฤฑn Maliyeti-3.610.939.626-4.977.046.462-10.110.178.105-6.091.097.380
Ticari Faaliyetlerden Brรผt Kar (Zarar)2.747.878.5071.606.531.1252.810.285.6111.427.581.049
Finans Sektรถrรผ Faaliyetleri Hasฤฑlatฤฑ0
Finans Sektรถrรผ Faaliyetleri Maliyeti0
Finans Sektรถrรผ Faaliyetlerinden Brรผt Kรขr (Zarar)0
Brรผt Kรขr (Zarar)2.747.878.5071.606.531.1252.810.285.6111.427.581.049
Esas Faaliyet Kรขrฤฑ (Zararฤฑ)3.057.416.2541.934.920.6412.180.365.7281.113.162.650
Finansman Geliri (Gideri) ร–ncesi Faaliyet Kรขrฤฑ (Zararฤฑ)-300.481.437-17.077.994.5652.207.674.0911.287.149.321
Sรผrdรผrรผlen Faaliyetler Vergi ร–ncesi Kรขrฤฑ (Zararฤฑ)1.856.838.737-15.888.102.326-1.737.932.035790.110.031
Sรผrdรผrรผlen Faaliyetler Dรถnem Kรขrฤฑ (Zararฤฑ)-1.280.100.539-11.770.278.365-2.804.072.9874.882.979.937
Durdurulan Faaliyetler Dรถnem Kรขrฤฑ (Zararฤฑ)
Net Dรถnem Kรขrฤฑ (Zararฤฑ)-1.280.100.539-11.770.278.365-2.804.072.9874.882.979.937
Dรถnem Kรขrฤฑnฤฑn (Zararฤฑnฤฑn) DaฤŸฤฑlฤฑmฤฑ, Kontrol Gรผcรผ Olmayan Paylar0000
Dรถnem Kรขrฤฑnฤฑn (Zararฤฑnฤฑn) DaฤŸฤฑlฤฑmฤฑ, Ana Ortaklฤฑk Paylarฤฑ-1.280.100.539-11.770.278.365-2.804.072.9874.882.979.937
DiฤŸer Kapsamlฤฑ Gelir (Gider)698.119.966-1.805.541.5033.779.441.3621.011.377.226
Toplam Kapsamlฤฑ Gelir (Gider)-581.980.573-13.575.819.868975.368.3755.894.357.163
Toplam Kapsamlฤฑ Gelirin DaฤŸฤฑlฤฑmฤฑ, Kontrol Gรผcรผ Olmayan Paylar0000
Toplam Kapsamlฤฑ Gelirin DaฤŸฤฑlฤฑmฤฑ, Ana Ortaklฤฑk Paylarฤฑ-581.980.573-13.575.819.868975.368.3755.894.357.163

BIST Endeksleri

EndeksSonDฤŸลŸ. (%)
BIST 3013419.68 -3.88%
BIST 5010078.61 -3.73%
BIST 10010759.56 -3.64%
BIST 50012262.8 -3.59%
BIST TUM-10035944.12 -3.29%

Canlฤฑ Dรถviz Kurlarฤฑ

AdAlฤฑลŸ โ‚บSatฤฑลŸ โ‚บDฤŸลŸ.%
DOLAR 49.925649.95890.07%
EURO 55.71555.8121-0.26%
ฤฐSVฤฐร‡RE FRANKI 60.515960.58560.02%
ร‡ฤฐN YUANI 7.50417.5110.13%
AVUSTRALYA DOLARI 35.102735.14110.12%
KANADA DOLARI 35.729235.7490.17%

Canlฤฑ Altฤฑn Fiyatlarฤฑ

AdSatฤฑลŸ โ‚บDฤŸลŸ.%
ALTIN/ONS3875.55-3.63%
SPOT ALTIN GRAM (TL)6222.90-3.56%
GRAM ALTIN SERBEST P.6283.83-3.37%
SPOT GรœMรœลž GRAM (TL)78.92-5.74%
KรœLร‡E ALTIN (DOLAR)125500.00-3.31%
HAS ALTIN GRAM (TL)6191.78-3.56%

Canlฤฑ Kripto Paralar

KriptoSonDฤŸลŸ. (%)
Bitcoin 76639.97 -3.5763%
Ethereum 2238.73 -1.7763%
Tether USDt 1.00 -0.0261%
BNB 698.59 -2.1545%
Solana 95.17 -2.4779%
USDC 1.00 -0.0109%
XRP 1.25 -0.3895%
Dogecoin 0.08 -1.5436%
Toncoin 1.17 -2.2309%
Cardano 0.19 -0.1017%
Shiba Inu 0.00 -0.2803%
Avalanche 8.39 -1.9084%

KรถลŸe Yazarlarฤฑ

Reklam