Beşiktaş'ta genel kurul 20 Kasım'da

Beşiktaş'ta genel kurul 20 Kasım'da

Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş, geçmiş dönemlerde yapılan çalışmaları incelemek ve gündemdeki konuları görüşmek üzere 20 Kasım’da genel kurul toplantısı yapacağını açıkladı.

A+A-

Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş, geçmiş dönemlerde yapılan çalışmaları incelemek ve gündemdeki konuları görüşmek üzere 20 Kasım’da genel kurul toplantısı yapacağını açıkladı.

Konuyla ilgili açıklama aşağıdaki gibidir:

Şirketimiz Ortaklar Olağan Genel Kurul Toplantısı 01.06.2013 - 31.05.2014 dönemi çalışmalarını incelemek ve aşağıdaki gündemi görüşüp karara bağlamak üzere, 20.11.2014 günü saat 10.30'da Süleyman Seba Cad. No:48 BJK Plaza C Blok Kat:4 Beşiktaş - İstanbul adresinde yapılacaktır.

Genel kurul toplantısına, "hazır bulunanlar listesi"nde adı bulunan pay sahipleri katılabilir.
Hazır bulunanlar listesinde adı bulunan senede bağlanmamış payların, ilmuhaberlerin nama yazılı payların sahipleri ve Sermaye Piyasası Kanununun 10/A maddesi uyarınca kayden izlenen pay sahipleri veya anılanların temsilcileri genel kurula katılır. Gerçek kişilerin kimlik göstermeleri, tüzel kişilerin temsilcilerinin vekâletname ibraz etmeleri şarttır.

İsteyen pay sahipleri TTK'nın 1527. maddesi uyarınca toplantıya elektronik ortamda da katılabilirler. Elektronik ortamda katılıma ilişkin ayrıntılı bilgiye www.mkk. com.tr adresinden erişilebilir.
20.11.2014 günü yapılacak Olağan Genel Kurul Toplantısı'nda, kendilerini vekaleten temsil ettirecek ortaklarımızın vekaletlerini aşağıdaki forma göre hazırlamalarını ve Sermaye Piyasası Kurulu Seri:IV No:8 Tebliğ hükümleri çerçevesinde notere onaylatacakları vekaletnamelerini şirketimize tevdi etmelerini rica ederiz.

01.06.2013 - 31.05.2014 dönemine ait ayrıntılı Bilanço ve Gelir Tablosu ile Yönetim Kurulu Yıllık Faaliyet Raporu, Denetçiler ve Bağımsız Denetçi Raporları halihazırda www.bjk.com.tr adresinde yayınlanmakta olup, basılı olarak da 01.11.2014 tarihinden itibaren Şirketimizin idare merkezinde Sayın Ortaklarımızın tetkiklerine hazır bulundurulacaktır. 

YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar; inançlara saldırı içeren ve doğru imla kuralları ile yazılmamış,ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.