Finans zirvesi 15-16 Eylül'de

Finans zirvesi 15-16 Eylül'de

Bu yılki teması “Yenilikçi Finans” olan ve 5. Kez düzenlenen IFS (İstanbul Finans Zirvesi), 15-16 Eylül tarihlerinde, Conrad Otel’de gerçekleştirilecek.

A+A-

İstanbul Finans Zirvesi 15-16 Eylül'de yapılacak. Bu yılki teması “Yenilikçi Finans” olan ve 5. Kez düzenlenen IFS (İstanbul Finans Zirvesi), 15-16 Eylül tarihlerinde, Conrad Otel’de gerçekleştirilecek.

Zirvenin ilk günü Başbakan Yardımcısı Ali Babacan ve Tataristan Cumhurbaşkanı Rustam Minnikhanov, ikinci günü ise Maliye Bakanı Mehmet Şimşek’in de konuşmacı olacağı, küresel finansın nabzının tutulacağı zirveye, yerli ve yabancı finans piyasalarının önde gelen temsilcileri katılacak

Geçen yıl 52 ülkeden 1000’in üzerinde katılımcıyı bir araya getiren zirveye, bu yıl NASDAQ OMX Grup Başkan Yardımcısı Sandy Meyer Frucher, Khazanah Nasional Berhad CFO’su Mohd Izani Ghani, Casablanca Finance City CEO’su Said İbrahimi ve Kazakistan Merkez Bankası Başkan Yardımcısı Kuat Kozhakhmetov gibi konusunun uzmanı konuklar katılacak.

İki gün sürecek olan zirvede, “Finansal İstikrar, Parasal Politika ve Yenilikçilik, Yenilikçi Kalkınma ve Altyapı Finansman Yöntemleri, Finans Merkezleri Yenilikçi Finansman ve Büyüme” gibi çok sayıda önemli panele ev sahipliği yapacak.  

YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar; inançlara saldırı içeren ve doğru imla kuralları ile yazılmamış,ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.