Galatasaray'dan sermaye artışı açıklaması

Galatasaray'dan sermaye artışı açıklaması

Galatasaray Sportif Sermaye artışı sürecinin, 20 Şubat 2014 tarihinde alınmış olan Yönetim Kurulu kararı doğrultusunda devam ettiğini, iptal edilmediğini, son açıklamanın tahsisli sermaye artışı izninden önce 10 Ekim 2013'te alınan kararla ilgili olduğunu

A+A-

Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar AŞ, sermaye artışı işlemlerinin Sermaye Piyasası Kurulu'nun (SPK) almış olduğu kararlar doğrultusunda devam ettiğini bildirdi.

Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar AŞ'den yapılan ve Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda da yayımlanan açıklamada, şu ifadeler kullanıldı:
"Şirketimizin sermaye artışı süreci, SPK'nın 14 Şubat 2014 tarihli bülteninde yayınlanmış olan kararı doğrultusunda ve daha önce yapılan açıklamalarımıza uygun olarak devam etmektedir. Sermaye artışı, bazı basın yayın organlarında iddia edildiği üzere iptal edilmiş değildir. Bugün yapılan son açıklama, SPK'nın vermiş olduğu tahsisli sermaye artışı izninden evvel alınmış olan 10.10.2013 tarihli yönetim kurulu kararının iptal edilmiş olduğu ifadesinden ibarettir. Sermaye artışı süreci, 20 Şubat 2014 tarihinde alınmış olan Yönetim Kurulu kararı doğrultusunda devam etmektedir.

 

İLGİLİ HABER

GALATASARAY'DAN BEDELLİ AÇIKLAMASI

YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar; inançlara saldırı içeren ve doğru imla kuralları ile yazılmamış,ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.