Koç Holding, Samanyolu iddialarını yalanladı

Koç Holding, Samanyolu iddialarını yalanladı

Koç Holding, Samanyolu Televizyonu'na ortaklık teklifi verildiğine ilişkin iddiaları yalanladı

A+A-

Koç Holding, Samanyolu Televizyonu'na ortaklık teklifi verildiğine ilişkin iddiaları yalanladı. Koç Holding, Samanyolu Televizyonu'na ortaklık teklifi verildiğine ilişkin iddiaları yalanladı.

Şirket tarafından yapılan açıklamada şöyle denildi: Son günlerde basın ve yayın organları üzerinden Koç Holding Şeref Başkanı Sayın Rahmi M. Koç'un geçmişte Samanyolu Televizyonu'na ortak olmak için teklif verdiği yönünde bir iddia ortaya atılmıştır. Hiçbir dayanağı olmayan tümüyle gerçek dışı bu söylemlerin hayal gücünün sınırlarını zorlayan ifadeler ile dile getirildiğini görmek bizi bir açıklama yapmak zorunda bırakmıştır. İddia sahibinin belirttiğinin aksine, hiçbir tarihte böyle bir teklif yapılmamıştır. Bu vesileyle tüm bu asılsız iddiaların ve haberlerin en yakın zamanda sona ereceğini umar, tüm gerçek dışı söylemler karşısında hukuki haklarımızı sonuna kadar kullanacağımızın bilinmesini isteriz."  


YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar; inançlara saldırı içeren ve doğru imla kuralları ile yazılmamış,ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.