Önce yükseldi sonra ortak satışı açıklaması geldi

Önce yükseldi sonra ortak satışı açıklaması geldi

Son iki haftada yüzde 30'a yakın prim yapan Yataş hisselerinde şirket hissedarlarından Yılmaz Öztaşkın sahibi olduğu paylardan bir kısmını satacağını açıkladı.

A+A-

Son iki haftada yüzde 30'a yakın prim yapan Yataş hisselerinde şirket hissedarlarından Yılmaz Öztaşkın sahibi olduğu paylardan bir kısmını satacağını açıkladı. Yılmaz Öztaşkın tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) gönderilen bilgide satış işlemlerinin 29 Ekim tarihine kadar yapılacağı bildirildi ancak tutarın ne kadar olduğu belirtilmedi. Yataş hisseleri 

Yataş hisseleri 8 Ekim'de 0.90 liradan işlem görürken bugün seans içinde 1.16 liraya kadar yükseldi.

Yılmaz Öztaşkın’ın KAP'a gönderdiği açıklamasında şu ifadeler yer aldı: "Tarafıma ait olan Yatas Yatak ve Yorgan San. Tic. A.S paylarından bir kısmını 29 Ekim 2014 tarihine kadar borsada satış yoluyla satmayı planlamakta olup, Sermaye Piyasası Kurulu II-15.1 sayılı Özel Durumlar Tebligi kapsamında yaptığım açıklamadır.

Saygılarımla. "

YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar; inançlara saldırı içeren ve doğru imla kuralları ile yazılmamış,ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.