Şekerbank'ta iki istifa bir ayrılık

Şekerbank'ta iki istifa bir ayrılık

Şekerbank' üst yönetiminde önemli değişiklik. Genel müdür yardımcılarından ikisi istifa etti birisi emekli oldu

A+A-

Şekerbank üst yönetiminde üç ayrılık yaşandı. Genel Müdür Yardımcısı Nejat Bilginer (İnsan Kaynakları) ve Genel Müdür Yardımcısı Feyza Önen (Hazine) istifa ederken, Genel Müdür Yardımcısı Ramazan Karademir (İç Kontrol ve Risk Yönetimi) emekli oldu. Şekerbank’tan KAP’a gönderilen açıklamada, “Genel Müdür Yardımcılarımızdan Nejat Bilginer ve Feyza Önen istifaen, Ramazan Karademir emekli olarak 01.02.2016 tarihi itibarıyla görevlerinden ayrılmışlardır” denildi.
NEJAT BİLGİNER

1951 Yılında doğdu. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’nden mezun oldu. Çeşitli özel sektör bankalarında görev aldı. Nisan 2010 tarihinden bu yana Şekerbank T.A.Ş. İnsan Kaynakları, Eğitim ve Organizasyon birimlerinden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktaydı..
FEYZA ÖNEN
1969 yılında doğdu. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümü’nden mezun oldu. Kariyerine Eximbank’ta başladı ve çeşitli özel sektör bankalarında görev yaptı. Şekerbank’taki görevine 2004 yılında başladı ve son olarak Fon Yönetimi Grup Müdürü görevinde bulunduktan sonra Kasım 2013’te Genel Müdür Yardımcısı olarak atanmıştı.
RAMAZAN KARADEMİR
1965 yılında doğdu. Ortadoğu Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nden mezun oldu. Şekerbank'taki görevine 1991 yılında Müfettiş Yardımcısı olarak başlayan Karademir, Bankanın çeşitli şube ve birimlerinde görev aldı. Nisan 2006 tarihinden bu yana Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktaydı.

 


YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar; inançlara saldırı içeren ve doğru imla kuralları ile yazılmamış,ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.