Turkcell: 'Önce hatamızı görmeliyiz'

Turkcell: 'Önce hatamızı görmeliyiz'

Turkcell Bireysel Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Hulusi Acar, BTK'nın verdiği para cezası hakkında, "Gerekçeli karar önümüze gelmeli ve bunları incelem

A+A-

Turkcell Bireysel Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Hulusi Acar, BTK'nın verdiği para cezası hakkında, "Gerekçeli karar önümüze gelmeli ve bunları incelemeliyiz. Hata yaptığımızı gördüğümüz takdirde gerekeni yaparız ama itiraz edebileceğimiz bir konu varsa bunları da anlatırız" dedi.

Antalya'daki Turkcell mağazasının açılışında BTK tarafından şirketlerine verilen para cezasını değerlendiren Acar, Turkcell'in dünya çapında 15 binin üzerinde hizmet noktası, bin 189 iletişim merkezi ile 35 milyon aboneye hizmet verdiğini, bu kadar yoğun kullanımı olan bir markanın müşterilerine karşı sorumluluk anlayışı içerisinde hareket ettiğini söyledi.

BTK'nın, Turkcell'in de aralarında bulunduğu iletişim şirketlerine verdiği para cezaları konusunda son derece titiz çalıştığını, müşteri memnuniyetini koruduğunu dile getiren Acar, "BTK'nın Turkcell ile ilgili verdiği kararı oturup değerlendirmemiz gerekiyor. Müşterilerin aleyhine olacak bir şeyi bilinçli veya bilmeyerek hayata geçirmemiz mümkün değil" diye konuştu. Haksız verildiğini düşündükleri her türlü ceza karşısında dava açacaklarını ancak haklı olarak verildiğini düşündükleri cezalarda ise bunu hızlı şekilde hayata geçireceklerinin ifade eden Acar, "BTK'nın gerekçeli kararı önümüze gelmeli ve bunları incelemeliyiz. Hata yaptığımızı gördüğümüz takdirde gerekeni yaparız ama itiraz edebileceğimiz bir konu varsa bunları da anlatırız" görüşlerini dile getirdi.

YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar; inançlara saldırı içeren ve doğru imla kuralları ile yazılmamış,ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.