Vanet'in başvurusuna ret

Vanet'in başvurusuna ret

Borsa İstanbul, şirket paylarının BİST 2. Ulusal pazarda işlem görebilmesi için başvuruda bulunan Vanet Gıda Sanayi İç Ve Dış Ticaret A.Ş’nin başvurusunu reddetti.

A+A-

Borsa İstanbul, şirket paylarının BİST 2. Ulusal pazarda işlem görebilmesi için başvuruda bulunan Vanet Gıda Sanayi İç Ve Dış Ticaret A.Ş’nin başvurusunu reddetti. Konuyla ilgili şirket tarafından KAP’a yapılan açıklama aşağıdaki bilgilere yer verildi:

Borsa İstanbul'dan şirketimize ulaşan BİAŞ-4-GDD-131.01-3230 sayılı yazısı ile, Şirketimizin paylarının BİST 2. Ulusal pazarında işlem görebilmesi için yapmış olduğu başvurunun, Borsanın 17.11.2011 tarihli ve 379 sayılı İkinci Ulusal Pazar Esasları Genelgesinin III/c maddesi açısından uygun görülmediği öğrenilmiştir.

Şirketimiz ; Borsa Yönetim Kurulu tarafından alınan bu kararın, Borsanın 17.11.2011 tarihli ve 379 sayılı İkinci Ulusal Pazar Esasları Genelgesine uygun olmadığı düşüncesiyle itiraz edecektir.

Kamuoyuna duyururuz, saygılarımızla. 

YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar; inançlara saldırı içeren ve doğru imla kuralları ile yazılmamış,ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.