Yüzde 46 prim potansiyelli GYO

Yüzde 46 prim potansiyelli GYO

Ünlü & Co 4 GYO hissesi için tavsiye ve hede fiyatlarını revize etti. Kurumun 3.94 TL hedef fiyat verdiği Emlak GYO yüzde 46 prim potansiyeli veriyor

A+A-

Ünlü & Co 4 GYO hissesi için tavsiye ve hede fiyatlarını revize etti. Kurumun 3.94 TL hedef fiyat verdiği Emlak GYO yüzde 46 prim potansiyeli veriyor. 

Ünlü & Co bugün açıkladığı raporlarda Sinpaş GYO için hedef fiyatını yüzde 15 düşürerek 1.12 TL olarak belirledi ancak tavsiyesini TUT olarak korudu. Son kapanışını 0.89 liradan yapan Sinpaş GYO hisseleri yüzde 25 prim potansiyeli barındırıyor

Son kapanışını 3.36'dan yapan Torunlar GYO için Ünlü, tavsiyesini "AL"'daın "TUT"a indirdi. 3.96 lira hedef fiyat verilen hisse yüzde 29 prim potansiyeli barındırıyor.

İş GYO hisseleri için hedef fiyatını yüzde 11 artırarak 1.78 liraya yükselten Ünlü, tavsiyesini de "TUT"dan "AL"a yükseltti. Son kapanışını 1.32 liradan yapan İş GYO hisseleri son kapanışı ile yüzde 35 prim potansiyeli içeriyor.

Ünlü'nün hedef fiyatını yüzde 13 artırarak 3.94 liraya yükselttiği Emlak GYO ise son kapanışı ile yüzde 46 prim vaadediyor. Kurum Emlak GYO için tavsiyesini ise "AL" olarak korudu.


ARACI KURUM HİSSE ÖNERİLERİ

YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar; inançlara saldırı içeren ve doğru imla kuralları ile yazılmamış,ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.