Dรผnyanฤฑn en รงok takip edilen ekonomistleri kimlerdir?

Twitter’da en รงok takip edilen ekonomist 4,5 milyonu aลŸan takipรงi sayฤฑsฤฑ ile Paul R. Krugman.
Dรผnya genelinde en รงok takip edilen ekonomistler listesinde Dani Rodrik, Refet Gรผrkaynak ve
Daron AcemoฤŸlu gibi tanฤฑdฤฑk isimler de yer alฤฑyor. 2018 yฤฑlฤฑnฤฑn verilerine gรถre dรผnyanฤฑn
en รงok takip edilen ekonomistleri… (Veriler bloomberght den alฤฑnmฤฑลŸtฤฑr)

1. Krugman, Paul R. 4.546.900 2. Sala-i-Martin, Xavier 449.120 3. Stiglitz, Joseph E. 226.195 4. Gaviria, Alejandro 194.415 5. Brynjolfsson, Erik 167.999 6. Wolfers, Justin 146.775 7. Roser, Max 133.866 8. Thaler, Richard H. 124.438 9. Shiller, Robert J. 120.116 10. Summers, Lawrence H. 115.301 11. Basu, Kaushik 110.155 12. Easterly, William 110.038 13. Rodrik, Dani 103.483 14. Bernanke, Ben S. 99.270 15. Subramanian, Arvind 99.22816. Harvey, David 91.840 17. Bagnai, Alberto 81.509 18. Schettino, Macario 80.556 19. Ricciardi, Victor 78.830 20. Yueh, Linda 72.409  21. Bel, Germร  72.153 22. Larroulet Vignau, Cristian 66.589 23. Blattman, Christopher 63.003 24. Piketty, Thomas 62.161 25. Blanchflower, David G. 61.392 26. Garicano, Luis 61.054 27. Guriev, Sergei 54.789 28. Keen, Steve 51.697 29. Santos, Miguel Angel 50.523 30. De Grauwe, Paul 48.80531. Milanovic, Branko 48.460 32. Bown, Chad P. 47.007 33. Portes, Jonathan 46.827 34. Thoma, Mark 44.691 35. Paluzie, Elisenda 44.600 36. Gรผrkaynak, Refet S. 42.838 37. Porcher, Thomas 35.290 38. Clemens, Michael A. 34.654 39. Ozimek, Adam 34.595 40. Gurdgiev, Constantin 34.518 41. Levy Yeyati, Eduardo 34.416 42. Boldrin, Michele 33.393 43. Acemoglu, Daron 33.185 44. Stevenson, Betsey 31.437 45. Pomeranz, Dina D. 31.357

BIST Endeksleri

EndeksSonDฤŸลŸ. (%)
BIST 3013659.1 -2.16%
BIST 5010258.81 -2.01%
BIST 10010944.65 -1.98%
BIST 50012459.35 -2.05%
BIST TUM-10036281.44 -2.38%

Canlฤฑ Dรถviz Kurlarฤฑ

AdAlฤฑลŸ โ‚บSatฤฑลŸ โ‚บDฤŸลŸ.%
DOLAR 49.943849.9510.08%
EURO 55.989455.99790.15%
ฤฐSVฤฐร‡RE FRANKI 60.803360.82680.46%
ร‡ฤฐN YUANI 7.50877.51120.17%
AVUSTRALYA DOLARI 35.114335.13160.12%
KANADA DOLARI 35.775135.79280.3%

Canlฤฑ Altฤฑn Fiyatlarฤฑ

AdSatฤฑลŸ โ‚บDฤŸลŸ.%
ALTIN/ONS3988.28-0.83%
SPOT ALTIN GRAM (TL)6410.79-0.65%
GRAM ALTIN SERBEST P.6378.29-1.92%
SPOT GรœMรœลž GRAM (TL)81.49-2.66%
KรœLร‡E ALTIN (DOLAR)127900.00-1.46%
HAS ALTIN GRAM (TL)6378.73-0.65%

Canlฤฑ Kripto Paralar

KriptoSonDฤŸลŸ. (%)
Bitcoin 77354.51 -3.3904%
Ethereum 2220.35 -4.1871%
Tether USDt 1.00 -0.0093%
BNB 701.80 -6.0968%
Solana 96.46 -3.72%
USDC 1.00 0.0029%
XRP 1.25 -3.2355%
Dogecoin 0.08 -3.6598%
Toncoin 1.17 -3.0513%
Cardano 0.19 -3.5123%
Shiba Inu 0.00 -4.0181%
Avalanche 8.47 -2.8809%
Polkadot 0.93 -5.554%
Chainlink 11.01 -4.2041%
TRON 0.33 0.7716%
Bitcoin Cash 280.14 0.3029%
NEAR Protocol 4.34 -0.5278%
Polygon 0.21 -3.2713%
Uniswap 6.75 -4.1932%
Litecoin 55.25 -3.7349%
Pepe 0.00 -1.0885%
Gram (prev. Toncoin) 1.17 -3.0513%