MP İhalesinde sıra ikinci teklif sahibinde

MP İhalesinde sıra ikinci teklif sahibinde

Şanş OyunlarI ihalesinde ERG-Ahlatçı Ortak Girişim Grubu'na Çağrıda Bulunulacak-ÖİB

A+A-

Özelleştirme İdaresi Başkanlığı'ndan (ÖİB) konuya ilişkin yapılan basın açıklaması aşağıda bulunuyor:

Karşılığı nakit olmak üzere oynatılan şans oyunlarına ilişkin lisansın 10 yıllık süre ile verilmesi amacıyla gerçekleştirilmiş olan ihalede, 2.755.000.000.- ABD Doları bedelle en yüksek teklif Net Şans-Hitay Ortak Girişim Grubu (Grup) tarafından verilmiştir.

Bu Grup tarafından kurulan Net Piyango ve Şans Oyunları Ticaret A.Ş. (Şirket)’i Lisans Sözleşmesi imzalanması için İdaremiz tarafından 26.02.2015 tarihinde davet edilmiş, Şirket’in ek süre talebine istinaden ilgili mevzuat hükümleri doğrultusunda, Şirket’e 15.04.2015 tarihine kadar ek süre verilmiştir.

Lisans Sözleşmesi imzalanması için son süre olan 15.04.2015 tarihi mesai bitimine kadar Şirket tarafından gerekli yükümlülükler yerine getirilmemiş olup, geçici teminatları irad kaydedilerek, ihalede 2.750.000.000.- ABD Doları bedelle ikinci teklifi veren ERG-Ahlatçı Ortak Girişim Grubu’na çağrıda bulunulacaktır.

YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar; inançlara saldırı içeren ve doğru imla kuralları ile yazılmamış,ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.