BIST 100 kapanฤฑลŸa doฤŸru banka hisseleriyle yรผkseliyor

Haftaya yรผkseliลŸle baลŸlayan BIST 100 Endeksi'nde kazanรงlar ikinci yarฤฑsฤฑnฤฑn ortasฤฑndan itibaren arttฤฑ
BIST 100 kapanฤฑลŸa doฤŸru banka hisseleriyle yรผkseliyor Borsatek

Borsa ฤฐstanbul’da BIST 100 Endeksi, ikinci yarฤฑnฤฑn ortasฤฑnda banka ve holding hisselerine gelen alฤฑmlarฤฑn etkisiyle yรผzde 2’nin รผstรผnde primle 4.500 puanฤฑ geรงti.

BORSATEK.COM'u haber kaynaฤŸฤฑ olarak ekleyin
Borsa, dรถviz, altฤฑn, kripto ve piyasa haberlerinde en gรผncel ve gรผvenilir kaynaฤŸa an be an ulaลŸฤฑn.
+ Ekle

Gรผne yรผzde 0.74 artฤฑลŸla 4,433 puandan baลŸlayan endeks, banka holding hisselerinde alฤฑmlarฤฑn genele yayฤฑlmasฤฑ รผzerine TSI 16:15’te 4,503 puanฤฑ gรถrdรผ. Bankacฤฑlฤฑk hisseleri yรผzde 5,50 prim yaptฤฑ

Kardemir D, Tรผrk Hava Yollarฤฑ, EreฤŸli Demir ร‡elik ฤฐลŸBankasฤฑ C ve Europower Enerji en hareketli hisseler.ย 

ฤฐลŸte Endekslerin Performanslarฤฑ:

SembolYรถnSonDรผลŸรผkYรผksekG.DรผลŸรผkG.YรผksekGรผn.F%Gรผn.FG.Hacim
XSANT–5576,995542,875601,105542,875601,10293,105,5593881196,52
XBANK+4248,683984,364249,623984,364249,62258,196,474561517170,99
XLBNK+3836,593598,483837,393598,483837,39231,486,424554343787,71
XUMAL+4373,684220,574373,684220,574373,68144,053,4110965607643,87
XSBAL+5295,635067,015295,685067,015295,68157,063,06151825637,71
XSD25+5619,835441,315620,345441,315620,34170,993,1412155133668,00
XUSRD+5468,965300,855468,965300,855468,96154,142,9020466555940,62
XU030+4989,894833,314989,894833,314989,89133,862,7620881580114,71
X030C+4988,844835,514988,844835,514988,84132,812,7320872261638,91
X030S+5087,034930,695087,034930,695087,03135,422,7320872261638,91
XTCRT+8903,008662,238904,388662,238904,38214,812,471315265688,65
XTM25+5801,365652,105801,365652,105801,36144,582,568495894182,32
XU050+4058,043933,434058,043933,434058,04104,972,6624373904957,48
X030EA+10482,0410156,6210482,0410156,6210482,04263,762,5820872261638,91
XU100+4508,314374,144508,314374,144508,31107,552,4427357118769,37
X10XB–6003,055853,466006,625853,466006,62139,702,3811045991853,11
X100C+4507,494376,144507,494376,144507,49106,742,4327345103992,92
X100S+4508,414377,034508,414377,034508,41106,762,4327345103992,92
XHOLD+4240,744133,234240,744133,234240,74100,952,444706870940,09
XMANA+9552,669418,129565,809418,129565,80198,692,124382675941,89
XSMNS–2039,131982,652040,651982,652040,6542,002,10177242617,47
XTMTU+4465,784360,524465,784360,524465,7897,472,2310210435064,93
XSKON+5016,444850,135016,444850,135016,44107,362,19295412167,38
XKURY+3726,433624,163726,433624,163726,4381,632,2410967299438,10
XULAS+14172,4713733,1914190,9313733,1914190,93302,832,182299756136,04
XELOC+4010,353883,514010,353883,514010,3584,232,153501643318,57
XELOT+4011,863884,984011,863884,984011,8684,262,153501643318,57
XSRDK–4615,344492,174616,144492,174616,1489,791,989366626745,14
XELOS+3974,853849,433974,853849,433974,8583,062,133501643318,57
XFINK+1501,861443,811501,861443,811501,8635,122,39101638869,19
XYLDZ+4687,284562,294687,284562,294687,2896,132,0933829069973,09
XILTM+799,80784,52805,57784,52805,5715,641,99593009257,73
XAKUR+17745,6017241,7017745,6017241,7017745,60342,041,97109114530,65
XUHIZ+3951,543854,873951,543854,873951,5474,581,928990153768,91
XUTUM+4964,044834,584964,044834,584964,0498,942,0336859845288,95
XELKT+297,33289,80297,71289,80297,714,701,602003878293,08
XKAGT+3362,383285,253362,383285,253362,3855,861,69117368632,01
XSKOC+14310,2913924,1414338,9013924,1414338,90238,741,702298495242,14
XK030–4644,664522,454648,944522,454648,9474,051,6212215639119,46
XSIST+5591,395467,265591,395467,265591,3995,321,7311910795956,40
XSTKR–22323,3721923,4122428,9121923,4122428,91347,951,58189395747,91
XKTMT–4385,574280,044386,484280,044386,4864,811,503833579665,51
XK030EA+3843,033740,353846,773740,353846,7756,771,5012212410013,99
XK050–4593,954476,504597,344476,504597,3468,901,5213205424222,28
XK100+4296,464191,674299,454191,674299,4560,701,4314771203167,47
XYUZO+7808,327615,267808,327615,267808,32114,471,496472842354,01
XMESY+11096,1610810,1011101,0210810,1011101,02153,201,403906915102,47
XKTUM+4273,704175,404276,434175,404276,4356,861,3518455924546,51
XINSA+5969,705813,045982,285813,045982,2876,171,291113588092,92
XSBUR+10559,1510270,7110564,7210270,7110564,72143,011,371178274588,85
XSAYD+3311,483266,153361,583266,153361,5841,121,26124636194,53
XBANA+12380,9512148,1312381,1112148,1312381,11137,111,123009158192,71
XUSIN+7094,096943,027099,936943,027099,9379,811,1415877952220,54
XSANK+6375,966228,056381,786228,056381,7866,991,064736709915,67
XUTEK+4225,514145,724228,954145,724228,9547,811,141031138024,13
XYORT+1335,831304,441341,571304,441341,579,480,7216501413,45
XSIZM+7712,927543,447721,257543,447721,2579,181,041966230622,40
XSGRT+10062,659787,1010076,449787,1010076,4481,340,8184913868,79
XTAST+5242,205139,435251,255139,435251,2531,210,60681855444,92
XMADN+4099,533974,874108,953974,874108,9536,360,891888300497,98
XKMYA+7726,367545,047748,577545,047748,5760,610,793669349660,46
XGIDA+4524,964461,794531,774461,794531,7727,940,62912643852,96
XGMYO+1400,951373,311401,391373,311401,399,150,661383841007,92
XTUMY+12825,2012630,4012825,2012630,4012825,2078,420,629514741296,03
XTEKS+2339,382284,022339,382284,022339,3812,170,52292563259,05
XKOBI–8127,727976,498159,197976,498159,1932,190,40394192387,08
XSPOR–1926,781906,691937,581906,691937,582,490,131007303267,48
XTKJS+6046,795958,916073,955958,916073,9516,540,271031138024,13
XSDNZ+4321,094279,324367,734279,324367,733,510,0857767228,95
XSKAY+19105,5718687,4819126,3318687,4819126,333,290,02155744368,43
XHARZ+40316,4039633,0940539,1839633,0940539,18-63,48-0,165913876002,58
XBLSM+1610,651588,911620,971588,911620,97-2,26-0,14302225737,98
XTRZM–566,16560,50572,48560,50572,48-2,70-0,4851264991,34
XSADA–73428,9171973,7574820,1171973,7574820,11-712,78-0,96591371178,32
Gรผnรผn videosu hazฤฑrlanฤฑyor.

BIST Endeksleri

EndeksSonDฤŸลŸ. (%)
BIST 3013419.68 -3.88%
BIST 5010078.61 -3.73%
BIST 10010759.56 -3.64%
BIST 50012262.8 -3.59%
BIST TUM-10035944.12 -3.29%

Canlฤฑ Dรถviz Kurlarฤฑ

AdAlฤฑลŸ โ‚บSatฤฑลŸ โ‚บDฤŸลŸ.%
DOLAR 49.925649.95890.07%
EURO 55.71555.8121-0.26%
ฤฐSVฤฐร‡RE FRANKI 60.515960.58560.02%
ร‡ฤฐN YUANI 7.50417.5110.13%
AVUSTRALYA DOLARI 35.102735.14110.12%
KANADA DOLARI 35.729235.7490.17%

Canlฤฑ Altฤฑn Fiyatlarฤฑ

AdSatฤฑลŸ โ‚บDฤŸลŸ.%
ALTIN/ONS3875.55-3.63%
SPOT ALTIN GRAM (TL)6222.90-3.56%
GRAM ALTIN SERBEST P.6283.83-3.37%
SPOT GรœMรœลž GRAM (TL)78.92-5.74%
KรœLร‡E ALTIN (DOLAR)125500.00-3.31%
HAS ALTIN GRAM (TL)6191.78-3.56%

Canlฤฑ Kripto Paralar

KriptoSonDฤŸลŸ. (%)
Bitcoin 77149.25 -1.6458%
Ethereum 2240.29 -0.2203%
Tether USDt 1.00 0.0808%
BNB 702.39 -1.7722%
Solana 95.80 -2.2776%
USDC 1.00 0.0176%
XRP 1.25 -1.5758%
Dogecoin 0.08 -1.338%
Toncoin 1.19 1.2556%
Cardano 0.19 -0.5647%
Shiba Inu 0.00 0.9857%
Avalanche 8.50 -1.5899%

KรถลŸe Yazarlarฤฑ

Reklam