Servet Gayrimenkul’dan Boulevard Sefakรถy projesine deฤŸerleme raporu

Servet Gayrimenkul Yatฤฑrฤฑm OrtaklฤฑฤŸฤฑ, Kรผรงรผkรงekmece'deki Boulevard Sefakรถy projesinde yer alan 105 adet apart รผnitesi iรงin deฤŸerleme raporunu kamuoyuna sundu.
Servet Gayrimenkul'dan Boulevard Sefakรถy projesine deฤŸerleme raporu Borsatek

Servet Gayrimenkul Yatฤฑrฤฑm OrtaklฤฑฤŸฤฑ (SRVGY), ฤฐstanbul ฤฐli Kรผรงรผkรงekmece ฤฐlรงesi Safra Mahallesi’nde bulunan Boulevard Sefakรถy projesine ait deฤŸerleme raporunu yayฤฑmladฤฑ.

ลžirketten KAP’a gรถnderilen bildirime gรถre, projede yer alan 105 adet baฤŸฤฑmsฤฑz bรถlรผm (apart รผnite) iรงin Gayrimenkul Yatฤฑrฤฑm Ortaklฤฑklarฤฑna ฤฐliลŸkin Esaslar TebliฤŸi (III-48.1) uyarฤฑnca hazฤฑrlanan deฤŸerleme raporu ekte sunuluyor.

Bildirim Eki Sayfalarฤฑ

BOULEVARD-SEFAKOY-iSTANBUL-KUCUKCEKMECE-SAFRA-0ADA-13222PARSEL-105-ADET-APART-UNiTE-2026-SPK-051-21092026-.pdf โ€” sayfa 1
Borsatek'i Linkedin'de takip et
LinkedIn'de takip et
BOULEVARD-SEFAKOY-iSTANBUL-KUCUKCEKMECE-SAFRA-0ADA-13222PARSEL-105-ADET-APART-UNiTE-2026-SPK-051-21092026-.pdf โ€” sayfa 2
BOULEVARD-SEFAKOY-iSTANBUL-KUCUKCEKMECE-SAFRA-0ADA-13222PARSEL-105-ADET-APART-UNiTE-2026-SPK-051-21092026-.pdf โ€” sayfa 3
BOULEVARD-SEFAKOY-iSTANBUL-KUCUKCEKMECE-SAFRA-0ADA-13222PARSEL-105-ADET-APART-UNiTE-2026-SPK-051-21092026-.pdf โ€” sayfa 4
BOULEVARD-SEFAKOY-iSTANBUL-KUCUKCEKMECE-SAFRA-0ADA-13222PARSEL-105-ADET-APART-UNiTE-2026-SPK-051-21092026-.pdf โ€” sayfa 5
BOULEVARD-SEFAKOY-iSTANBUL-KUCUKCEKMECE-SAFRA-0ADA-13222PARSEL-105-ADET-APART-UNiTE-2026-SPK-051-21092026-.pdf โ€” sayfa 6
BOULEVARD-SEFAKOY-iSTANBUL-KUCUKCEKMECE-SAFRA-0ADA-13222PARSEL-105-ADET-APART-UNiTE-2026-SPK-051-21092026-.pdf โ€” sayfa 7
BOULEVARD-SEFAKOY-iSTANBUL-KUCUKCEKMECE-SAFRA-0ADA-13222PARSEL-105-ADET-APART-UNiTE-2026-SPK-051-21092026-.pdf โ€” sayfa 8
BOULEVARD-SEFAKOY-iSTANBUL-KUCUKCEKMECE-SAFRA-0ADA-13222PARSEL-105-ADET-APART-UNiTE-2026-SPK-051-21092026-.pdf โ€” sayfa 9
BOULEVARD-SEFAKOY-iSTANBUL-KUCUKCEKMECE-SAFRA-0ADA-13222PARSEL-105-ADET-APART-UNiTE-2026-SPK-051-21092026-.pdf โ€” sayfa 10
BOULEVARD-SEFAKOY-iSTANBUL-KUCUKCEKMECE-SAFRA-0ADA-13222PARSEL-105-ADET-APART-UNiTE-2026-SPK-051-21092026-.pdf โ€” sayfa 11
BOULEVARD-SEFAKOY-iSTANBUL-KUCUKCEKMECE-SAFRA-0ADA-13222PARSEL-105-ADET-APART-UNiTE-2026-SPK-051-21092026-.pdf โ€” sayfa 12
BOULEVARD-SEFAKOY-iSTANBUL-KUCUKCEKMECE-SAFRA-0ADA-13222PARSEL-105-ADET-APART-UNiTE-2026-SPK-051-21092026-.pdf โ€” sayfa 13
BOULEVARD-SEFAKOY-iSTANBUL-KUCUKCEKMECE-SAFRA-0ADA-13222PARSEL-105-ADET-APART-UNiTE-2026-SPK-051-21092026-.pdf โ€” sayfa 14
BOULEVARD-SEFAKOY-iSTANBUL-KUCUKCEKMECE-SAFRA-0ADA-13222PARSEL-105-ADET-APART-UNiTE-2026-SPK-051-21092026-.pdf โ€” sayfa 15
BOULEVARD-SEFAKOY-iSTANBUL-KUCUKCEKMECE-SAFRA-0ADA-13222PARSEL-105-ADET-APART-UNiTE-2026-SPK-051-21092026-.pdf โ€” sayfa 16
BOULEVARD-SEFAKOY-iSTANBUL-KUCUKCEKMECE-SAFRA-0ADA-13222PARSEL-105-ADET-APART-UNiTE-2026-SPK-051-21092026-.pdf โ€” sayfa 17
BOULEVARD-SEFAKOY-iSTANBUL-KUCUKCEKMECE-SAFRA-0ADA-13222PARSEL-105-ADET-APART-UNiTE-2026-SPK-051-21092026-.pdf โ€” sayfa 18
BOULEVARD-SEFAKOY-iSTANBUL-KUCUKCEKMECE-SAFRA-0ADA-13222PARSEL-105-ADET-APART-UNiTE-2026-SPK-051-21092026-.pdf โ€” sayfa 19
BOULEVARD-SEFAKOY-iSTANBUL-KUCUKCEKMECE-SAFRA-0ADA-13222PARSEL-105-ADET-APART-UNiTE-2026-SPK-051-21092026-.pdf โ€” sayfa 20
BOULEVARD-SEFAKOY-iSTANBUL-KUCUKCEKMECE-SAFRA-0ADA-13222PARSEL-105-ADET-APART-UNiTE-2026-SPK-051-21092026-.pdf โ€” sayfa 21
BOULEVARD-SEFAKOY-iSTANBUL-KUCUKCEKMECE-SAFRA-0ADA-13222PARSEL-105-ADET-APART-UNiTE-2026-SPK-051-21092026-.pdf โ€” sayfa 22
BOULEVARD-SEFAKOY-iSTANBUL-KUCUKCEKMECE-SAFRA-0ADA-13222PARSEL-105-ADET-APART-UNiTE-2026-SPK-051-21092026-.pdf โ€” sayfa 23
BOULEVARD-SEFAKOY-iSTANBUL-KUCUKCEKMECE-SAFRA-0ADA-13222PARSEL-105-ADET-APART-UNiTE-2026-SPK-051-21092026-.pdf โ€” sayfa 24
BOULEVARD-SEFAKOY-iSTANBUL-KUCUKCEKMECE-SAFRA-0ADA-13222PARSEL-105-ADET-APART-UNiTE-2026-SPK-051-21092026-.pdf โ€” sayfa 25
BOULEVARD-SEFAKOY-iSTANBUL-KUCUKCEKMECE-SAFRA-0ADA-13222PARSEL-105-ADET-APART-UNiTE-2026-SPK-051-21092026-.pdf โ€” sayfa 26
BOULEVARD-SEFAKOY-iSTANBUL-KUCUKCEKMECE-SAFRA-0ADA-13222PARSEL-105-ADET-APART-UNiTE-2026-SPK-051-21092026-.pdf โ€” sayfa 27
BOULEVARD-SEFAKOY-iSTANBUL-KUCUKCEKMECE-SAFRA-0ADA-13222PARSEL-105-ADET-APART-UNiTE-2026-SPK-051-21092026-.pdf โ€” sayfa 28
BOULEVARD-SEFAKOY-iSTANBUL-KUCUKCEKMECE-SAFRA-0ADA-13222PARSEL-105-ADET-APART-UNiTE-2026-SPK-051-21092026-.pdf โ€” sayfa 29
BOULEVARD-SEFAKOY-iSTANBUL-KUCUKCEKMECE-SAFRA-0ADA-13222PARSEL-105-ADET-APART-UNiTE-2026-SPK-051-21092026-.pdf โ€” sayfa 30
DeฤŸerleme Raporu
Yapฤฑlan Aรงฤฑklama Gรผncelleme mi?Evet (Yes)
Yapฤฑlan Aรงฤฑklama Dรผzeltme mi?Evet (Yes)
Konuya ฤฐliลŸkin Daha ร–nce Yapฤฑlan Aรงฤฑklamanฤฑn Tarihi21.09.2026
Bildirim ฤฐรงeriฤŸi
DeฤŸerlemeyi Yapan KuruluลŸFocus Global Gayrimenkul DeฤŸerleme ve DanฤฑลŸmanlฤฑk A.ลž.
Rapor Tarihi21.09.2026
Aรงฤฑklamalar

ฤฐstanbul ฤฐli, Kรผรงรผkรงekmece ฤฐlรงesi, Safra Mahallesi, 0 Ada, 13222 Parselde bulunan, Boulevard Sefakรถy projesinde yer alan 105 adet apart รผnite niteliฤŸindeki baฤŸฤฑmsฤฑz bรถlรผme ait Gayrimenkul Yatฤฑrฤฑm Ortaklฤฑklarฤฑna ฤฐliลŸkin Esaslar TebliฤŸi (III-48.1) uyarฤฑnca hazฤฑrlanan deฤŸerleme raporu ekte yer alฤฑyor.Kamuoyunun bilgisine saygฤฑyla sunulur.

The valuation report prepared pursuant to the Communiquรฉ on Principles Regarding Real Estate Investment Companies (III-48.1) for 105 independent units classified as apartment units in the Boulevard Sefakรถy project located in Istanbul Province, Kรผรงรผkรงekmece District, Safra Neighborhood, Block 0, Parcel 13222, is attached hereto. Respectfully submitted for the information of the public.

*** Bu haber, KAP bildirimi esas alฤฑnarak oluลŸturulmuลŸtur. Yatฤฑrฤฑm tavsiyesi niteliฤŸi taลŸฤฑmaz. BaฤŸlayฤฑcฤฑ metin aลŸaฤŸฤฑdaki orijinal KAP bildirimidir.

Servet GYO tarafฤฑndan gรถnderilen son KAP bildirimleri

Gรผnรผn videosu hazฤฑrlanฤฑyor.

Son gรผncelleme: 24.10.2026 00:03 ยท dรถnem 2026/06

SRVGY - SERVET GAYRฤฐMENKUL YATIRIM ORTAKLIฤžI A.ลž. ร–zet Bilgiler

Merkez AdresiDikilitaลŸ Mahallesi YenidoฤŸan Sokak No: 36/1 SinpaลŸ Plaza Kat: 8 Darphane BeลŸiktaลŸ - ฤฐstanbul
Elektronik Posta Adresi[email protected]
ฤฐnternet Adresiwww.servetgyo.com.tr
BaฤŸฤฑmsฤฑz Denetim KuruluลŸuARSEN BAฤžIMSIZ DENETฤฐM HฤฐZMETLERฤฐ A.ลž.
ลžirketin SรผresiSรผresiz
Sermaye Piyasasฤฑ Aracฤฑnฤฑn ฤฐลŸlem GรถrdรผฤŸรผ PazarANA PAZAR
SektรถrMALฤฐ KURULUลžLAR / GAYRฤฐMENKUL YATIRIM ORTAKLIKLARI
Dahil OlduฤŸu EndekslerBIST KATILIM 100, BIST 500, BIST KATILIM TUM, BIST ANA, BIST GAYRฤฐMENKUL YAT. ORT., BIST TรœM, BIST MALฤฐ, BIST TรœM-100

SRVGY - SERVET GAYRฤฐMENKUL YATIRIM ORTAKLIฤžI A.ลž. BaฤŸlantฤฑ Kurulacak Yetkililer

CoลŸkun Gรผnaydฤฑ
Muhasebe Yรถnetmeni
0212 310 2716 / 0212 310 54 10

SRVGY - SERVET GAYRฤฐMENKUL YATIRIM ORTAKLIฤžI A.ลž. Finansal Bilgiler

FฤฐNANSAL DURUM TABLOSU

FฤฐNANSAL DURUM TABLOSU2023/12 TL2024/12 TL2025/12 TL2026/06 TL
Sunum Para BirimiTLTLTLTL
Finansal Tablo NiteliฤŸiKonsolideKonsolideKonsolideKonsolide
Dรถnen Varlฤฑklar609.666.065576.113.0064.487.209.1115.004.586.694
Duran Varlฤฑklar18.507.492.86132.755.955.63245.028.439.01352.171.150.123
Toplam Varlฤฑklar19.117.158.92633.332.068.63849.515.648.12457.175.736.817
Kฤฑsa Vadeli Yรผkรผmlรผlรผkler1.437.810.2042.107.039.9351.236.508.9022.029.359.237
Uzun Vadeli Yรผkรผmlรผlรผkler2.373.342.4556.475.573.40210.917.558.49212.727.482.567
Toplam Yรผkรผmlรผlรผkler3.811.152.6598.582.613.33712.154.067.39414.756.841.804
Ana OrtaklฤฑฤŸa Ait ร–zkaynaklar14.741.254.86618.974.846.23927.870.845.39631.343.222.646
ร–denmiลŸ Sermaye52.000.00052.000.0003.250.000.0003.250.000.000
Kontrol Gรผcรผ Olmayan Paylar564.751.4015.774.609.0629.490.735.33411.075.672.367
Toplam ร–zkaynaklar15.306.006.26724.749.455.30137.361.580.73042.418.895.013
Toplam Kaynaklar19.117.158.92633.332.068.63849.515.648.12457.175.736.817

KAR VEYA ZARAR VE DฤฐฤžER KAPSAMLI GELฤฐR TABLOSU

KAR VEYA ZARAR VE DฤฐฤžER KAPSAMLI GELฤฐR TABLOSU2023/12 TL2024/12 TL2025/12 TL2026/06 TL
Sunum Para BirimiTLTLTLTL
Finansal Tablo NiteliฤŸiKonsolideKonsolideKonsolideKonsolide
Hasฤฑlat985.875.8051.276.213.6234.030.144.3091.201.657.194
SatฤฑลŸlarฤฑn Maliyeti-291.999.987-457.434.119-1.192.579.685-484.702.156
Ticari Faaliyetlerden Brรผt Kar (Zarar)693.875.818818.779.5042.837.564.624716.955.038
Finans Sektรถrรผ Faaliyetleri Hasฤฑlatฤฑ
Finans Sektรถrรผ Faaliyetleri Maliyeti
Finans Sektรถrรผ Faaliyetlerinden Brรผt Kรขr (Zarar)
Brรผt Kรขr (Zarar)693.875.818818.779.5042.837.564.624716.955.038
Esas Faaliyet Kรขrฤฑ (Zararฤฑ)1.934.013.4686.456.233.3566.325.089.027580.938.860
Finansman Geliri (Gideri) ร–ncesi Faaliyet Kรขrฤฑ (Zararฤฑ)1.999.141.8956.456.233.3566.468.793.177429.851.153
Sรผrdรผrรผlen Faaliyetler Vergi ร–ncesi Kรขrฤฑ (Zararฤฑ)5.549.712.6445.864.229.8826.633.151.196142.132.076
Sรผrdรผrรผlen Faaliyetler Dรถnem Kรขrฤฑ (Zararฤฑ)5.042.091.3253.654.140.7174.024.982.487-180.389.018
Durdurulan Faaliyetler Dรถnem Kรขrฤฑ (Zararฤฑ)
Net Dรถnem Kรขrฤฑ (Zararฤฑ)5.042.091.3253.654.140.7174.024.982.487-180.389.018
Dรถnem Kรขrฤฑnฤฑn (Zararฤฑnฤฑn) DaฤŸฤฑlฤฑmฤฑ, Kontrol Gรผcรผ Olmayan Paylar31.234.0281.668.040.215686.248.640-86.176.883
Dรถnem Kรขrฤฑnฤฑn (Zararฤฑnฤฑn) DaฤŸฤฑlฤฑmฤฑ, Ana Ortaklฤฑk Paylarฤฑ5.010.857.2971.986.100.5023.338.733.847-94.212.135
DiฤŸer Kapsamlฤฑ Gelir (Gider)-2.758.978.547-520.958.466447.972.619-397.142.243
Toplam Kapsamlฤฑ Gelir (Gider)2.283.112.7783.133.182.2514.472.955.106-577.531.261
Toplam Kapsamlฤฑ Gelirin DaฤŸฤฑlฤฑmฤฑ, Kontrol Gรผcรผ Olmayan Paylar30.626.9381.638.546.699713.141.835-110.022.127
Toplam Kapsamlฤฑ Gelirin DaฤŸฤฑlฤฑmฤฑ, Ana Ortaklฤฑk Paylarฤฑ2.252.485.8401.494.635.5523.759.813.271-467.509.134

BIST Endeksleri

EndeksSonDฤŸลŸ. (%)
BIST 3013513.99 -3.2%
BIST 5010146.34 -3.08%
BIST 10010831.38 -2.99%
BIST 50012336.37 -3.01%
BIST TUM-10036045.57 -3.02%

Canlฤฑ Dรถviz Kurlarฤฑ

AdAlฤฑลŸ โ‚บSatฤฑลŸ โ‚บDฤŸลŸ.%
DOLAR 49.946549.9490.08%
EURO 55.732155.7469-0.3%
ฤฐSVฤฐร‡RE FRANKI 60.526560.55160%
ร‡ฤฐN YUANI 7.50777.5090.14%
AVUSTRALYA DOLARI 35.107435.11910.09%
KANADA DOLARI 35.762935.77240.25%

Canlฤฑ Altฤฑn Fiyatlarฤฑ

AdSatฤฑลŸ โ‚บDฤŸลŸ.%
ALTIN/ONS3912.14-2.72%
SPOT ALTIN GRAM (TL)6262.65-2.94%
GRAM ALTIN SERBEST P.6283.83-3.37%
SPOT GรœMรœลž GRAM (TL)79.33-5.25%
KรœLร‡E ALTIN (DOLAR)125500.00-3.31%
HAS ALTIN GRAM (TL)6231.33-2.94%

Canlฤฑ Kripto Paralar

KriptoSonDฤŸลŸ. (%)
Bitcoin 76574.76 -5.7793%
Ethereum 2215.89 -5.6033%
Tether USDt 1.00 -0.0548%
BNB 692.93 -7.0287%
Solana 93.92 -7.5483%
USDC 1.00 -0.0147%
XRP 1.23 -5.0893%
Dogecoin 0.08 -5.9562%
Toncoin 1.15 -5.7035%
Cardano 0.19 -6.5941%
Shiba Inu 0.00 -5.042%
Avalanche 8.25 -7.2484%

KรถลŸe Yazarlarฤฑ

Reklam