BIST 100 iรงinde dip seviyesine en yakฤฑn hisseler hangi hisseler?

Borsa ฤฐstanbul'da son 12 ay iรงinde tarihi zirvesinden en รงok uzaklaลŸan hisseler hangileri
BIST 100 iรงinde dip seviyesine en yakฤฑn hisseler hangi hisseler? Borsatek

Borsa ฤฐstanbul hฤฑzlฤฑ baลŸladฤฑฤŸฤฑ 2024 yฤฑlฤฑnฤฑ aynฤฑ ลŸekilde gรถtรผremiyor. ร–zellikle temmuz ayฤฑnda baลŸlayan geri รงekilmede hisse senetleri kazanรงlarฤฑnฤฑn รถnemli kฤฑsmฤฑnฤฑ geri verdi. Yeniden 10 bin puanฤฑn altฤฑna dรผลŸen BIST 100 endeksi bu seviyeyi geรงmekte ise zorlanฤฑyor. 

Endeksteki bu geri รงekilme her hissede aynฤฑ oranda olmadฤฑ. Bazฤฑ hisseler daha fazla deฤŸer kaybetti. Peki bu durum hisse senedi kararlarฤฑnda etkili olabilir mi? ร–zellikle kฤฑsa dรถnemde fiyatฤฑ daha fazla dรผลŸen hisseler iรงin bu sรถylenebilir. Ancak mutlaka dรผลŸรผลŸe etki eden diฤŸer. รถzellikle hisse bazlฤฑ faktรถrlere de mutlaka dikkat etmek gerekir.

ฤฐลŸte son 12 iรงinde BIST 100 hisseleri iรงinde zirve fiyatฤฑndan en fazla uzaklaลŸmฤฑลŸ ya da baลŸka bir ifadeyle aynฤฑ dรถnemde gรถrdรผฤŸรผ en dรผลŸรผk fiyata en fazla yaklaลŸmฤฑลŸ 15 hisse:

HisseDipZirveร–nceki KapanฤฑลŸKapanฤฑลŸ% GetiriDipten Uzaklฤฑk (%)Zirveden Uzaklฤฑk (%)
PEKGY4.1637.7828.884.27-85.210.3399.67
CWENE160.30420.32398.51164.00-58.851.4298.58
ODAS5.5314.4113.355.69-57.381.8098.20
ALFAS49.60150.92139.5751.45-63.141.8398.17
GESAN38.16112.2098.6539.60-59.861.9498.06
KONTR39.24100.1993.0840.50-56.492.0797.93
KLSER35.3494.7093.1136.60-60.692.1297.88
CANTE1.462.982.721.50-44.862.6497.36
ASTOR70.00134.35130.8971.75-45.182.7297.28
SMRTG35.3682.5578.6537.02-52.933.5296.48
ZOREN3.917.537.014.06-42.084.1495.86
YEOTK141.50286.00245.00147.80-39.674.3695.64
BRYAT1,702.004,626.182,338.831,835.00-21.544.5595.45
SASA4.026.835.864.15-29.214.6395.37
SOKM44.3070.9557.4245.60-20.594.8895.12

zz.png

Borsatek'i Facebook'ta takip et
Facebook'ta takip et

BIST 100 hisselerinin Dip-Zirve Performanslarฤฑ

HisseDipZirveDipten Uzaklฤฑk (%)Zirveden Uzaklฤฑk (%)
ADEL27.7473.6313.6586.35
AEFES92.34304.7546.8753.13
AGHOL180.85477.5043.4556.55
AGROT5.7347.2417.0382.97
AKBNK26.3770.7563.0436.96
AKFGY1.652.8821.9578.05
AKFYE12.8433.4622.3677.64
AKSA6.1512.6736.0363.97
AKSEN27.5048.5836.7263.28
ALARK83.15144.225.3294.68
ALFAS49.60150.921.8398.17
ALTNY35.20132.7059.4440.56
ANSGR50.95122.0043.6356.37
ARCLK121.90196.1023.7276.28
ARDYZ17.1065.5131.1168.89
ASELS38.6967.3078.5121.49
ASTOR70.00134.352.7297.28
BERA10.3322.7627.0372.97
BIMAS262.96625.7860.1039.90
BINHO137.50710.0032.3167.69
BJKAS4.1420.099.4090.60
BRSAN348.251,044.7011.6788.33
BRYAT1,702.004,626.184.5595.45
BTCIM91.25251.0049.2350.77
CANTE1.462.982.6497.36
CCOLA30.4883.8241.9458.06
CIMSA25.9240.4639.4760.53
CLEBI725.402,650.0052.3547.65
CWENE160.30420.321.4298.58
DOAS192.31356.2414.0285.98
DOHOL10.3317.7746.9253.08
ECILC38.8464.805.3994.61
EGEEN8,591.7218,307.7614.4985.51
EKGYO6.2812.9058.7641.24
ENERY100.12227.1098.661.34
ENJSA41.2271.8049.3250.68
ENKAI28.0751.7573.7826.22
EREGL35.8660.2558.5941.41
EUPWR77.65239.505.4794.53
FENER80.30198.0022.7777.23
FROTO702.141,249.0033.0766.93
GARAN42.23138.3076.2723.73
GESAN38.16112.201.9498.06
GOLTS213.84631.8039.1660.84
GUBRF130.50405.0024.8175.19
HALKB11.3420.2452.0247.98
HEKTS3.779.276.0493.96
ISCTR7.6017.7749.7650.24
ISMEN27.6944.6538.8861.12
KARSN7.9219.4656.1543.85
KCAER24.4368.7727.6872.32
KCHOL129.23270.7533.2666.74
KLSER35.3494.702.1297.88
KONTR39.24100.192.0797.93
KONYA5,850.0012,330.0011.5088.50
KOZAA37.9876.7055.7144.29
KOZAL18.5229.6019.3180.69
KRDMD21.0233.8836.7063.30
KTLEV37.11202.005.4494.56
LMKDC17.8241.9215.7784.23
MAVI44.81137.0045.2754.73
MGROS317.71584.0045.5554.45
MIATK26.7084.4023.5776.43
MPARK128.30392.5073.5026.50
OBAMS31.5669.4011.3688.64
ODAS5.5314.411.8098.20
OTKAR353.59675.5020.6379.37
OYAKC51.4581.5042.7657.24
PAPIL23.83168.7338.2861.72
PEKGY4.1637.780.3399.67
PETKM16.9626.2033.3366.67
PGSUS130.53260.0080.6919.31
REEDR16.4079.5010.0289.98
RGYAS102.40148.506.2993.71
SAHOL50.39111.0066.5133.49
SASA4.026.834.6395.37
SISE38.9255.645.0294.98
SKBNK2.956.1930.8069.20
SMRTG35.3682.553.5296.48
SOKM44.3070.954.8895.12
TABGD97.71212.3736.9763.03
TAVHL99.95294.7569.8430.16
TCELL46.60115.3054.9545.05
THYAO203.00332.0054.8445.16
TKFEN33.5060.4059.1140.89
TMSN75.30204.0032.0967.91
TOASO188.79353.755.3494.66
TSKB5.9913.2268.1931.81
TTKOM18.8257.8071.2728.73
TTRAK611.391,082.0018.0981.91
TUKAS6.239.818.6691.34
TUPRS112.07189.7754.6145.39
TURSG7.3219.0643.2456.76
ULKER70.85188.7054.8645.14
VAKBN11.9625.4082.8917.11
VESBE13.8623.9532.6267.38
VESTL42.54107.3029.5970.41
YEOTK141.50286.004.3695.64
YKBNK15.1739.4650.1049.90
ZOREN3.917.534.1495.86

 

ff-013.png

Gรผnรผn videosu hazฤฑrlanฤฑyor.

BIST Endeksleri

EndeksSonDฤŸลŸ. (%)
BIST 3013419.68 -3.88%
BIST 5010078.61 -3.73%
BIST 10010759.56 -3.64%
BIST 50012262.8 -3.59%
BIST TUM-10035944.12 -3.29%

Canlฤฑ Dรถviz Kurlarฤฑ

AdAlฤฑลŸ โ‚บSatฤฑลŸ โ‚บDฤŸลŸ.%
DOLAR 49.925649.95890.07%
EURO 55.71555.8121-0.26%
ฤฐSVฤฐร‡RE FRANKI 60.515960.58560.02%
ร‡ฤฐN YUANI 7.50417.5110.13%
AVUSTRALYA DOLARI 35.102735.14110.12%
KANADA DOLARI 35.729235.7490.17%

Canlฤฑ Altฤฑn Fiyatlarฤฑ

AdSatฤฑลŸ โ‚บDฤŸลŸ.%
ALTIN/ONS3875.55-3.63%
SPOT ALTIN GRAM (TL)6222.90-3.56%
GRAM ALTIN SERBEST P.6283.83-3.37%
SPOT GรœMรœลž GRAM (TL)78.92-5.74%
KรœLร‡E ALTIN (DOLAR)125500.00-3.31%
HAS ALTIN GRAM (TL)6191.78-3.56%

Canlฤฑ Kripto Paralar

KriptoSonDฤŸลŸ. (%)
Bitcoin 77283.85 -0.2246%
Ethereum 2242.12 1.2522%
Tether USDt 1.00 -0.0316%
BNB 704.60 -0.9452%
Solana 96.71 1.1963%
USDC 1.00 -0.1133%
XRP 1.26 2.6004%
Dogecoin 0.08 0.9622%
Toncoin 1.19 1.9285%
Cardano 0.19 2.4528%
Shiba Inu 0.00 4.5429%
Avalanche 8.60 3.2609%

KรถลŸe Yazarlarฤฑ

Reklam