Apple, Berlin’de yeni mağaza açacak

Apple, Berlin’de yeni mağaza açacak

Geçtiğimiz haftalarda İstanbul’da yeni bir Apple Store açan firma, uluslararası alanda da mağazalarını arttırmaya devam ediyor. Apple’ın Berlin’deki 2’nci mağazası yakında tamamlanacak.

A+A-

Telefonları ve bilgisayarları dışında mağazaları ile de ünlü olan Apple, bütün dünyada mağazalarını arttırmaya devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda Türkiye’de 3’üncü mağazasını açan Apple, Berlin’deki 2’nci mağazası için hazırlanıyor.

Apple’ın Berlin’deki ilk mağazası 8 yıl önce açılmıştı. Almanya’da toplam 15 mağazası olan Apple, Berlin’de yeni bir mağaza daha açacak. iFun sitesinden gelen haberler, Berlin’de 5 yıldır inşa halindeki bir mağazanın inşa sürecinin bittiğini ve yakında Apple Store olarak açılacağını belirtti.

Daha önce Basel, Paris ve Viyana Apple Store’ları ile çalışan Kontin, Instagram’daki bir paylaşımında Berlin’deki işlerinin bittiğini belirtmiş. Paylaşılan fotoğraflar ise tasarımın Apple’a ait olduğunu gösteriyor. Apple, yeni mağaza hakkında bir açıklama yapmadı ancak önümüzdeki haftalarda yapacaktır.

Etiketler : , ,